Strudel Garden Café & Bakery Budapest

Gyenge
Szörnyű
3,5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.23-ig
Ensana Thermal Hévíz
50.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Strudel Garden Café & Bakery Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 30.egyedül járt itt
A Hajós utca a VI. kerület egyik legkellemesebb része, közel az Andrássy út és az Opera, de mégis csendes ez a kis sétálóutca, amelynek mindkét oldalán többféle vendéglátó egység sorakozik. Az Opera Garden butikhotel saroképületének alsó szintjén található ez a csinos kis kávézó, ahol - amint a német név is jelzi - a rétes a fő hívószó, 790 Ft-os, nem olcsó egységáron.
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2439 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25613 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 6.egyedül járt itt
A Strudel Garden ritka szeretnivaló, igényes hely. A beltér hangulatos, jómagam a pöttöm kis galérián ültem le. A sütik bizalomgerjesztőek, szemre öt pontosak, sajnos én csak a mákos rétes alapján adhatok értékelést, az meg nem volt ötös.
A kiszolgálás kedves, udvaria.
Tartanak Dér almaleveket, azt ittam én is.
Az összélmény öt pont.
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Strudel Garden Café & Bakery Budapest - EgyébStrudel Garden Café & Bakery Budapest - EgyébStrudel Garden Café & Bakery Budapest - EgyébStrudel Garden Café & Bakery Budapest - EgyébStrudel Garden Café & Bakery Budapest - EgyébStrudel Garden Café & Bakery Budapest - Egyéb
Még több kép (3 db) >>