Névtelenségbe burkolózva

Sugar Free Monkey BudapestSugar Free Monkey Budapest a térképen

2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. április 13.
Sokszor elmentem előtte, de sosem figyeltem fel rá. Talán a mellette működő remek fagylaltozó vonta el a figyelmemet. Most is a bőséges fagyikínálatra figyelek fel, mert hogy inkább fagyis vagyok, mint sütis.
Elolvasom a dús feliratot az utolsó betűig, de a cukrászda nevét nem látom sehol. A nyugtán aztán ott egy név, valamint egy péceli és egy Kálvin téri cím, amin elindulhatok. Végül az interneten tudom azonosítani. Nem mintha nem lenne mindegy, hogyhíjják, mégis bosszant.
A tizenvalahány-féle fagylalt közül fahéjat választok. 350 Ft egy gombóc. Nem tudom, mi van benne cukor helyett, de nem teng túl. Nekem ízlik, mert a diabetikus fagyikkal általában az a bajom, hogy sokkal édesebbek a kelleténél.
A süteményes pultban guszta „mindenmentes” sütik, 600 Ft körüli áron, ez manapság elfogadható, talán még szolidnak is mondható, ami a „mentes” készítményeket illeti.
Szép, tiszta, ha nem találtam volna róla több hónappal ezelőtt írt dicsérő bejegyzéseket, azt hinném, most nyílt. Teljesen üres, ami szokatlan ebben a divatos és forgalmas utcában. Csak egy asztalnál beszélget két ifjú hölgy, az egyikről kiderül, hogy övé a fagylaltos pult, talán a másik is a személyzet tagja.
A kiszolgálás kedves, az áru szép. Sok vendéget, jó forgalmat kívánok a kisasszonyoknak.
Sugar Free Monkey Budapest - Külső képSugar Free Monkey Budapest - Külső kép

Sugar Free Monkey további értékelései

2019.05.23a párjával
Itt a honlapon olvasva jött az ötlet a hely kipróbálására, eddig elsétáltunk a cukrászda előtt anélkül, hogy észrevettük volna.A mellette levő ismert fagylaltozó árnyékában nem lesz könnyű fennmaradni. A sütemények és fagylaltok cukor és gluténmentesek, mi a a fagyikat próbáltuk. A pisztácia...
2019.05.21egyedül
Nehezen észrevehető új - vagy legalábbis nekem újdonságként hatott - cukrászda a Ráday utca elején, a Kálvin tértől az első sarkon. Hasznos volt az értékelés előttem, mert ez alapján a pontos cím ismeretében már könnyű volt rátalálni. Talán lassan kezdik megismerni az emberek vagy csak véletlenül...
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz