Sugar Free Monkey Budapest
1092 Budapest, Ráday u. 3.

Sugar Free Monkey Budapest értékelése:

Sugar Free Monkey Budapest vélemények

Balatonberény

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt a honlapon olvasva jött az ötlet a hely kipróbálására, eddig elsétáltunk a cukrászda előtt anélkül, hogy észrevettük volna. A mellette levő ismert fagylaltozó árnyékában nem lesz könnyű fennmaradni. A sütemények és fagylaltok cukor és gluténmentesek, mi a a fagyikat próbáltuk. A pisztácia viszonylag jó volt, a málna viszont teljesen íztelenre sikerül, az íztől nem kellene mentesnek lennie a fagylaltnak.

2047 hasznos szavazat
2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nehezen észrevehető új - vagy legalábbis nekem újdonságként hatott - cukrászda a Ráday utca elején, a Kálvin tértől az első sarkon. Hasznos volt az értékelés előttem, mert ez alapján a pontos cím ismeretében már könnyű volt rátalálni. Talán lassan kezdik megismerni az emberek vagy csak véletlenül tévedtek be, minden esetre kb. az asztalok felénél ültek ottjártamkor.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor elmentem előtte, de sosem figyeltem fel rá. Talán a mellette működő remek fagylaltozó vonta el a figyelmemet. Most is a bőséges fagyikínálatra figyelek fel, mert hogy inkább fagyis vagyok, mint sütis. Elolvasom a dús feliratot az utolsó betűig, de a cukrászda nevét nem látom sehol. A nyugtán aztán ott egy név, valamint egy péceli és egy Kálvin téri cím, amin elindulhatok.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.982 - 15.131,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.05.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, sportos programokkal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Sugar Free Monkey BudapestX