Mentes sütiző és fagyizó

Sugar Free Monkey BudapestSugar Free Monkey Budapest a térképen

2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. május 21.
Nehezen észrevehető új - vagy legalábbis nekem újdonságként hatott - cukrászda a Ráday utca elején, a Kálvin tértől az első sarkon. Hasznos volt az értékelés előttem, mert ez alapján a pontos cím ismeretében már könnyű volt rátalálni. Talán lassan kezdik megismerni az emberek vagy csak véletlenül tévedtek be, minden esetre kb. az asztalok felénél ültek ottjártamkor.
Alapkoncepció: mentes fagylaltok és sütemények, torták, pohárkrémek, valamint édes és sós péksütik (ez utóbbiak nem tudom, miben mentesek, talán csak a cukrot helyettesítik bennük, a tészta nem tűnt teljes kiőrlésűnek).
Honest organikus tea 2 ízben (600 Ft/ palack), laktózmentes szendvics 950 Ft. Színes piktogramokkal jelzik minden terméknél, hogy mit tartalmaz, pontosabban mit NEM tartalmaz.
Vannak vegán és paleo sütik is, megjelenésre a többségük mutatós.
A tápiókapuding 690 Ft (van belőle mangós és epres is), míg a sütemények többsége 890 Ft.
A fagylaltból egy gombóc 350 Ft, átlagos méretű. A mogyorófagylalt nem volt édes vagy gejl, a mesterséges édesítőt nem éreztem benne, viszont a mogyoró íz elég intenzív volt, ami pozitívum. Egy vegán Raffaello golyót még bedobtam mellé, biztos, ami biztos (350 Ft/db). Ebben főleg a kókusz dominált, tömör, és emiatt tömény, tehát nem olyan, mint a bolti névadó társa, és persze nem is volt annyira édes.
A kiszolgálás barátságos, a pultos lány részletes tájékoztatást tud adni az összetevőkről.
Összességében egy kicsit steril a beltér és nincs egyéni arculata, de a kínálat elég széles és igényesen kialakított.
Sugar Free Monkey Budapest - Külső képSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Külső képSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Külső képSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - BelsőSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - Étel/italSugar Free Monkey Budapest - BelsőSugar Free Monkey Budapest - Mosdó

Sugar Free Monkey további értékelései

2019.05.23a párjával
Itt a honlapon olvasva jött az ötlet a hely kipróbálására, eddig elsétáltunk a cukrászda előtt anélkül, hogy észrevettük volna.A mellette levő ismert fagylaltozó árnyékában nem lesz könnyű fennmaradni. A sütemények és fagylaltok cukor és gluténmentesek, mi a a fagyikat próbáltuk. A pisztácia...
2019.04.13egyedül
Sokszor elmentem előtte, de sosem figyeltem fel rá. Talán a mellette működő remek fagylaltozó vonta el a figyelmemet. Most is a bőséges fagyikínálatra figyelek fel, mert hogy inkább fagyis vagyok, mint sütis. Elolvasom a dús feliratot az utolsó betűig, de a cukrászda nevét nem látom sehol. A...
Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Kristály wellness