Élvezhető pizza olcsón

Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont BudapestSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest a térképen

Átlagos 2016. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. december 24.
A Fornetti számomra az ultrakommersz, adalékanyagokkal agyonzsúfolt, élvezeti értékre is silány termékek szinonímája. (Vö: a Burger King is bizonyára alkalmaz mindenféle adalékanyagot, de a végeredmény legalább jóízű.) Így aztán messze elkerülöm a Fornetti üzletek háza táját is.
A minap a Sugárban sétálva azért csak megnéztem a pultjukat. A szendvicseik nem néztek ki rosszul, árukkal sem volt baj, a pizzájuk meg kifejezetten olcsó volt, úgy hogy kértem egy szeletet. A sajtot rendesen lespórolták róla, egyébként meleg volt és élvezhető, tésztája kenyérszerű.
Tisztes 3 pontot megérdemel.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Egyéb

Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont további értékelései

2018.03.03egyedül
Nekem túl sós volt a pizzájuk, a szendvicsek megfelelők, ha erre járva éhes vagy és nincs idő leülni, ez is egy lehetőség.
2017.02.05egyedül
A Fornetti a pékségek mirelitje, gyorsan olcsón ehetünk valamit, ami hirtelen eltelít éhség esetén, de azért tisztában van vele az ember, hogy nem minőségi ételt evett, és ez a rövid telítettség érzés csalóka, mert nem igényes, tartalmas ételt eszik az ember. Azért úgy tapasztaltam, nemcsak én...
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa