Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest

3,1
pizzéria, pékség
Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest
Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont BudapestSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Napi árak reggelis ellátással
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest vélemények

Átlagos 2018. március 3.egyedül járt itt
Nekem túl sós volt a pizzájuk, a szendvicsek megfelelők, ha erre járva éhes vagy és nincs idő leülni, ez is egy lehetőség.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Átlagos 2017. február 5.egyedül járt itt
A Fornetti a pékségek mirelitje, gyorsan olcsón ehetünk valamit, ami hirtelen eltelít éhség esetén, de azért tisztában van vele az ember, hogy nem minőségi ételt evett, és ez a rövid telítettség érzés csalóka, mert nem igényes, tartalmas ételt eszik az ember. Azért úgy tapasztaltam, nemcsak én csábulok el időnként.
Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 24.egyedül járt itt
A Fornetti számomra az ultrakommersz, adalékanyagokkal agyonzsúfolt, élvezeti értékre is silány termékek szinonímája. (Vö: a Burger King is bizonyára alkalmaz mindenféle adalékanyagot, de a végeredmény legalább jóízű. ) Így aztán messze elkerülöm a Fornetti üzletek háza táját is. A minap a Sugárban sétálva azért csak megnéztem a pultjukat.
Sugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képSugár Pogácsa-Fornetti - Sugár Üzletközpont Budapest - Egyéb