SUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

SUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest vélemények

Kiváló 2014. július 1.a párjával járt itt
A 6. kerületi Sugar! után ide is elzarándokoltam, amúgy nem szoktam errefelé járni. A helyszínválasztás elsőre meglepő, a tízemeletes házak előtti parkolóban bújik meg a cukrászda, oldalt az Árpád út mindig forgalmas sávjai, de az ajtón belépve már a megszokott hangulat és dizájn fogad.
SUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - MosdóSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - MosdóSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Külső képSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étlap/itallapSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Külső képSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Petőfi utca Budapest - Külső kép
2013. június 24.barátokkal járt itt
Nagyon rég volt már, hogy először jártam itt. Egy barátnőm hívott el, aki hobby cukrászként már a cukrászda bejáratánál rajongója lett a helynek. Bár a hely megálmodója előtt már akkor fejet hajtottam, valahogy nekem sok volt elsőre a rengeteg színes cukorka, nyalóka, falak tükrökkel, fényes székek és M&M's cukrokkal borított asztalok.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. március 31.barátokkal járt itt
Igazi színes cukorkavilág! Nagyon tetszik az egyedi berendezés: nyalóka mintájú bárszékek, M&M's cukorkákkal feltöltött asztalok, és elképesztő sütemények. Ez már tényleg művészet, amit egy édességből ki tudnak hozni. Az emeleten designe sütik, a földszinten pedig a hagyományos cukrásztermékek kaphatók.