Sunny Diner Buda Budapest

Sunny Diner Buda Budapest
Sunny Diner Buda BudapestSunny Diner Buda Budapest
Sunny Diner Buda BudapestSunny Diner Buda Budapest

Sunny Diner Buda Budapest bemutatkozása

Kóstoltad már az igazi Amerikát? ? ! !
Elhoztuk az 50'-60'-70' évek amerikai retró életérzését, hogy egy kicsit kiszakítsunk a szürke hétköznapokból!
Hogy mit kínálunk?

Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Sunny Diner Buda Budapest vélemények

Kiváló 2024. február 25.a párjával járt itt
A kiszolgálás tökéletes volt, a pincérektől kezdve a vendégeken át mindenki nagyon közvetlen és kedves volt, az ételek és italok is nagyon finomak voltak.
Nagyon jó a hangulata a helynek és nagyon állat zenék szólnak.
Az ajánlást mindenki hallgassa végig, megéri.
Sunny Diner Buda Budapest - EgyébSunny Diner Buda Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. június 12.családjával járt itt
Mennyiség és árarány összhangban van. Kedves kiszolgálás. Finom ételek. A milkshakek fantasztikusak!
Átlagos 2021. január 18.barátokkal járt itt
Kirándulás alkalmával bementünk vacsorát rendelni elvitelre 2021. 01. 17. -én. Meg is kaptuk kb. fél óra várakozás után. Otthon derült ki fogyasztáskor, hogy a sült csirkeszárny belseje csupa vér volt, így nem lehetett elfogyasztani. Képpel tudom bizonyítani! Reklamálni nem tudtunk mert addigra bezárt mire kiderült.
Sunny Diner Buda Budapest - Étel/italSunny Diner Buda Budapest - Étel/ital
2019. június 18.barátokkal járt itt
Amerikai-mexikói konyha, finom shake-ek, kedves kiszolgálás! Kb. 10 éve voltunk ott utoljára, de szerencsére azóta sem romlott a színvonal, mint sok más helyen. A berendezés olyan, mint az amerikai filmekben látható: piros műbőrös boxok, rendszámtáblák, reklámok a falakon, flipper. . . a felszolgálók kedvesek, segítőkészek.
2014. március 16.gyerekekkel járt itt
Igaz nem ide készültünk, de végül is itt kötöttünk ki. Utoljára kb 8 éve volta, azóta a lényegi dolgok igazán nem változtak. Nagy és kényelmes ülőgarnitúrák, olyan igazi 60-70 évek kellemes környezet. Babakocsival is el lehet férni, udvarias és gyors felszolgálás, bár sokan voltak, még is kb 13 perc alatt kész volt az ételünk.
Sunny Diner Buda Budapest - Étlap/itallapSunny Diner Buda Budapest - BelsőSunny Diner Buda Budapest - BelsőSunny Diner Buda Budapest - BelsőSunny Diner Buda Budapest - Belső
Sunny Diner Buda Budapest a térképen
1021 BudapestHűvösvölgyi út 136.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
mexikói