Sütipont Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Sütipont Budapest vélemények

Átlagos 2019. július 15.gyerekekkel járt itt
Mosoly, kedvesség egyáltalán nem volt.( Biztosan csak a hétfő reggel miatt)!. A capuccino langyos volt. ( Biztosan csak a rizstej miatt)
2018. augusztus 8.egyedül járt itt
Ezt a cukrászdát az ittjartam. hu ajánlás alapján kerestem fel. Ahogy előzetesen megnéztem a honlapjukat és az ott szereplő számos szép fotót, egy újhullámos kézműves cukrászdára készültem lelkiekben, ahol majd süticsodákat találok. Helyileg a 7. kerület nem éppen frekventált része, a Rózsa és a Wesselényi utcán egy saroképületben található.
Sütipont Budapest - EgyébSütipont Budapest - Külső képSütipont Budapest - Külső képSütipont Budapest - Étel/italSütipont Budapest - Étlap/itallapSütipont Budapest - BelsőSütipont Budapest - BelsőSütipont Budapest - Étel/italSütipont Budapest - Étel/italSütipont Budapest - Étel/italSütipont Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Helyben készült vajas keksz finomságok és egyebek (kávék, teák, fagyik, szendvicsek és péksütemények stb. ). Mi a szomszédos színház előtt tértünk be egy kávéra és fagyira, de a pulton lévő vajas keksz különlegességek (pl. narancsos-csokis, áfonyás-pisztáciás) elcsábítottak bennünket. És nem bántuk meg!