Sütit akarok! - Mini Budapest

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Sütit akarok! - Mini Budapest vélemények

Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A „Sütit akarok” nevű hely, ahol két éve megfordultam a Frankel Leo utcában, mint megtudtam tavalyi látogatásom alkalmával, még mindig működik. De most már a Pozsonyi úton is van egy pöttöm kis cukrászdájuk. Három féle kekszet próbáltam ki, mert a gyereket frusztáltam nem sokkal korábban azzal, hogy nem vettem neki csokis kekszet a szomszédban, mert sokallottam egy mégoly szép nagy darab kekszért is 650 forintot.
Kiváló 2017. július 27.egyedül járt itt
A budai "Sütit akarok! " cukrászda furcsa, de némiképp mókás nevével éppen itt az ittjartam. hu-n találkoztam először egy értékelés kapcsán, azóta jártam is már náluk kétszer, klassz, egyedi süteményeket készítenek. Pár napja bevették a pesti oldalt is, a Jászai Mari térnél az "etető-itató soron" nyitottak egy picinyke üzletet, amelyet stílszerűen Mininek neveztek el.
Sütit akarok! - Mini Budapest - BelsőSütit akarok! - Mini Budapest - Étel/italSütit akarok! - Mini Budapest - Étel/italSütit akarok! - Mini Budapest - Külső képSütit akarok! - Mini Budapest - Külső képSütit akarok! - Mini Budapest - Étel/italSütit akarok! - Mini Budapest - Étel/italSütit akarok! - Mini Budapest - Étel/italSütit akarok! - Mini Budapest - BelsőSütit akarok! - Mini Budapest - Étel/italSütit akarok! - Mini Budapest - BelsőSütit akarok! - Mini Budapest - Külső kép