Nagyon jó kis indiai

Swaad Baross Indiai Etterem BudapestSwaad Baross Indiai Etterem Budapest a térképen

2024. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 28.
Valamikor ezen a helyen egy hasonló szellemű étterem volt, a srégen szemben lévő házban dolgoztam sokáig, ezért hát gyakran jártam ide, Egy vegán, valamilyen mértékben krisnás hely volt, valami Angyal volt a neve, és egy telt, szuperkedves, szőke hölgy vezette., naná, hogy odajártam. Hát a valamennyire krisnás vagy indiai ma is megvan, de ez most nem vegán, rendesen húsos is meg nem is, ahogy akarod, valójában az angyalföldi, Gömb utcai Swaad édestestvére, mert megkérdeztem. Tehát terjeszkednek és ez jó. A jó éttermeknek kéne mindig terjeszkedni. Van menü, de nem azt kértem, mert érdekelt az étlap, ami rendkívül gazdag, fantasztikusan sok dolgot kínál, indiai létére még nepáli meg kínai ételeket is. Lencselevest kértem, a kiszolgálás rendkívül kedves, mind a hölgy, mind az úr nagyon barátságos, a falból szakadatlanul indiai zene szól, szóval a kisadag lencselevesem volt 1190 forint. Képen látod, nem is olyan kisadag. Bőséges adagokat hoznak, a másodikat meg sem bírtam enni. pedig az egy garnélás Biryani volt, folyamatosan ehető, és finom. A végére persze, ki nem hagytam volna a kedvenc indiai italomat, a mangós lassit, hát megjött az is, a fél liter ára 1290 forint. Abszolút megelégedve távoztam, távozz megelégedve innen te is!
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:Kiváló
Hangulat:
Fényképek (12)
Swaad Baross Indiai Etterem Budapest - Külső képSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - EgyébSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étel/italSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étel/italSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Belső
Népszerű szállások a környéken
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd