Swaad Baross Indiai Etterem Budapest

Hotel Freya Zalakaros

Swaad Baross Indiai Etterem Budapest vélemények

2082
2024. március 28.egyedül járt itt
Valamikor ezen a helyen egy hasonló szellemű étterem volt, a srégen szemben lévő házban dolgoztam sokáig, ezért hát gyakran jártam ide, Egy vegán, valamilyen mértékben krisnás hely volt, valami Angyal volt a neve, és egy telt, szuperkedves, szőke hölgy vezette. , naná, hogy odajártam.
Swaad Baross Indiai Etterem Budapest - Külső képSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étel/italSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étel/italSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - EgyébSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Belső