Swaad Baross Indiai Etterem Budapest

5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Alfa Hotel Miskolctapolca
79.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től bőv. félpanzióval

Swaad Baross Indiai Etterem Budapest vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2234 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42642 feltöltött kép
2024. március 28.egyedül járt itt
Valamikor ezen a helyen egy hasonló szellemű étterem volt, a srégen szemben lévő házban dolgoztam sokáig, ezért hát gyakran jártam ide, Egy vegán, valamilyen mértékben krisnás hely volt, valami Angyal volt a neve, és egy telt, szuperkedves, szőke hölgy vezette. , naná, hogy odajártam.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Swaad Baross Indiai Etterem Budapest - Külső képSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étel/italSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étel/italSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Étlap/itallapSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - EgyébSwaad Baross Indiai Etterem Budapest - Belső
Még több kép (9 db) >>