Syrup Cukrászda Budapest

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Syrup Cukrászda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2022. június 29.egyedül járt itt
Nagymeleg, vonszolja magát az ember a betonon, valahol a Soroksári úton. Ez a kis finomság meg éppen arra járt. . . vagyis én jártam arra. Ki ne enne ilyenkor egy fagylaltot? De ez nem csak egy cukrászda, van itt minden, még szendvics, meg melegétel is. Van, aki éppen azt eszik.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2017. november 29.egyedül járt itt
A Lechner Ödön fasor Boráros térhez közeli részén az új iroda- és lakóházak aljában található, pár méterre még mindig nagy építkezések folynak, de a hideg idő miatt amúgy sem a teraszra kiülést preferálják a betérő vendégek. Cukrászda a fő profil, ezen belül a hagyományos sütemények mellett mindenmentes, egészséges desszertek is akadnak.
Syrup Cukrászda Budapest - Külső képSyrup Cukrászda Budapest - Étlap/itallapSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - BelsőSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - BelsőSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - EgyébSyrup Cukrászda Budapest - EgyébSyrup Cukrászda Budapest - Külső képSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - Étel/italSyrup Cukrászda Budapest - Külső képSyrup Cukrászda Budapest - Étel/ital