Sza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest

gyorsétterem, hamburgerező, streetfood
Sza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest
Sza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér BudapestSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Sza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest vélemények

2055
2020. január 15.egyedül járt itt
Didergős zimankó van, gondoltam, benyitok ide, ahol nem szitál a dér, világítanak, meg még meleg is van talán. A temetők felől jövet a sötétben ez egy üdítő sárga folt a késői estében. Különleges megjelenésű hölgy simán letegez, a magam közel 68 évével, hát legyen. Kiválasztom kis okosan a legdrágább kaját, ez kb.
Sza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - BelsőSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Étel/italSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Külső kép
2016. február 21.egyedül járt itt
A Teleki téri piac épületében, a Lidl mellett található kissé retró vonalat képviselő hamburgeres. Egy akció keretében 3 féle burger menüből lehetett választani 950 Ft-ért (1380 Ft helyett). Másik egységük szintén Lidl mellett, de a Gubacsi úton üzemel, ha jól tudom, az a régebbi nyitású, de nem kevésbé sikeres.
Sza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Külső képSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - BelsőSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - BelsőSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - BelsőSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Étel/italSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Étlap/itallapSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Étel/italSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Étel/italSza-Sa Burger & Gyros - Teleki László tér Budapest - Mosdó