Angol puncs a csokigömbben

Szamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont BudapestSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest a térképen

Kiváló 2020. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 2.
A Szamos Cukrászat süteményeit és fagylaltjait évek óta szívesen választom, bár igaz, hogy a kínálat véleményem szerint nem homogén. Vannak határozottan jól sikerült termékeik, az Eszterházy tallér verhetetlen, ugyanakkor belefutottam már jellegtelen, gyengébben kalibrált sütijeikbe is.
Árak tekintetében többségében korrektnek tartom, bár az ország torták náluk is drágábbak, némelyiket túlárazottnak is érzem 1000 Ft-ért vagy akár felette is, igaz, ez általános tendencia, nemcsak Szamos sajátosság.
A Sugár emeletén a játékbolt előtti folyosórészen található a cukrászda, helyben fogyasztási lehetőséggel is.
Ezúttal az angol puncs meggyes csemege süteményt választottam, ami küllemre egy kifejezetten szép, formás alkotás, egy szabályos félgömb, fényes csokiburkolattal. A csoki roppanós volt, tejcsokis. Elég tömény tésztája nincs is, a töltelék íze a puncsszeletre emlékeztet. A 470 Ft-os ár teljesen rendben volt érte.
A rendelés és a fizetés a pultnál történik, itt lehet fagyit vagy elviteles sütit is vásárolni. A tálalás rendes porcelántányéron, fém villával, szalvétával, kis pohár vízzel.
Szervizdíjat vagy helyben fogyasztás miatti "pótdíjat" sem számoltak fel.
Kedves kiszolgálás.
A kávé is finom, bár azt ezúttal nem ittam. (A korábbi látogatást nem dokumentáltam fotóval). A plázás körülmények ellenére is egész jó kis hely összességében.
Ár / érték arány:Kiváló
Szamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - EgyébSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italSzamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső kép

Szamos Fagyizó - Sugár Üzletközpont további értékelései

2019.09.21egyedül
Itt kevesebben vannak, mint a Szamos másik, szintén a Sugárban található egységében. Igaz, a választék is kisebb. Minőség itt is a megszokott Szamos. Kiszolgálásra sem lehet panasz.
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás