Hátulról előkerült két Eszterházy

Szamos Gourmet Ház BudapestSzamos Gourmet Ház Budapest a térképen

2021. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. október 20.
A Szamos-csoporthoz tartozó számtalan cukrászda egyik legszebbje található a Vörösmarty téren, a Tőzsdepalota épületében. A covid ideje alatt sokáig zárva tartottak, pedig előtte egy nagyon népszerű, felkapott hely volt, kitelepülős terasszal, bent pedig egy csodálatos, fényűző, barokkos környezetben. Sok külföldi turistával, de a magyarok is kedvelték.
Már újra kinyitottak, de a hely csak szomorú árnyéka régi önmagának.
A korábbi népszerű és decens árazású ebédmenüt teljesen megszüntették, sőt, már szakácsuk, melegkonyhájuk sincs, nem is tudják, lesz-e, ha igen, mikor.
A sütemények pultja is szerényebb, kb. 50%-os töltöttségű volt. A beltér kihalt, egyetlen vendég, vásárló sem volt rajtam kívül.
A személyzet szemmel láthatóan csak unatkozik, nekik sem jó ez a helyzet.
Eszterházy tallért, a kedvenc Szamos desszertemet szerettem volna, de a pultban nem volt. A kasszás hölgy csak annyival elintézte, hogy nincs. Ekkor jött ki a hátsó cukrászatból egy idősebb hölgy, aki meghallotta, mit keresek.
Kiderült, hogy a hátsó cukrászati részlegben mégis akad belőle, de ki a pultba nem került a finomságból.
2 db-ot kértem. Elvitelre olcsóbb, 650 Ft darabja.
Annyiban azért változott a helyzet, sajnos kedvezőtlen irányban, hogy már nem került dió a süti tetejére. A méret, állag, töltelék azonban a régi, szerencsére. Ez a lelkiismeretes, vendégbarát hölgy megmentette a napomat és a Szamos becsületét is.
Összességében azonban szomorkás volt a hangulat.
Hangulat:Gyenge
Szamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étlap/itallapSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étlap/itallapSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Étlap/itallapSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Belső

Szamos Gourmet Ház további értékelései

2022.06.16a párjával
Remek szerviz, meggyőző minőség, rendkívüli kedvesség jellemzi a helyet és az ott dolgozókat. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm, visszatérünk!
2017.07.25egyedül
Egy nyári délután a cukrászda fagylaltját kóstoltam meg, talán egy éve egy süteményre tértem be. A választék bőséges, cukormentes fagyi és sütemény is van. Az árak meglehetősen magasak, a belvároshoz igazodnak. A Vörösmarty tér közelében érdekes módon mindenhol 300 Ft a nem túl nagy gombóc...
2014.06.10barátokkal
Azt hiszem, a Szamos marcipánt senkinek sem kell bemutatni, számomra már ez is egy Hungarikum lett. A marcipán nagy kedvelője vagyok, ebből készül mindenféle forma, bonbon, kocka, szelet, golyó stb. kapható, de persze nemcsak ebből áll a kínálat. Torták, édes és sós sütemények gazdag kínálata is...
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok