Szamos Gourmet Ház Budapest

2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok

Szamos Gourmet Ház Budapest vélemények

Kiváló 2022. június 16.a párjával járt itt
Remek szerviz, meggyőző minőség, rendkívüli kedvesség jellemzi a helyet és az ott dolgozókat.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm, visszatérünk!
2021. október 20.egyedül járt itt
A Szamos-csoporthoz tartozó számtalan cukrászda egyik legszebbje található a Vörösmarty téren, a Tőzsdepalota épületében. A covid ideje alatt sokáig zárva tartottak, pedig előtte egy nagyon népszerű, felkapott hely volt, kitelepülős terasszal, bent pedig egy csodálatos, fényűző, barokkos környezetben.
Szamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - EgyébSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étlap/itallapSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étlap/itallapSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Étlap/itallapSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - Étel/italSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - BelsőSzamos Gourmet Ház Budapest - Külső képSzamos Gourmet Ház Budapest - Belső
Kiváló 2017. július 25.egyedül járt itt
Egy nyári délután a cukrászda fagylaltját kóstoltam meg, talán egy éve egy süteményre tértem be. A választék bőséges, cukormentes fagyi és sütemény is van. Az árak meglehetősen magasak, a belvároshoz igazodnak. A Vörösmarty tér közelében érdekes módon mindenhol 300 Ft a nem túl nagy gombóc fagylalt.
Kiváló 2014. június 10.barátokkal járt itt
Azt hiszem, a Szamos marcipánt senkinek sem kell bemutatni, számomra már ez is egy Hungarikum lett. A marcipán nagy kedvelője vagyok, ebből készül mindenféle forma, bonbon, kocka, szelet, golyó stb. kapható, de persze nemcsak ebből áll a kínálat. Torták, édes és sós sütemények gazdag kínálata is szerepel a felhozatalban.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 7.barátokkal járt itt
Munka után mi lenne jobb program, mint a kollégákkal ellátogatni egy ilyen helyre és élvezni az ízeket? Így történt ez egy februári napon is, amikor is első látogatásomat tettem a cukrászdába. A Sissy desszertet kóstoltam meg, ami az alábbiakból áll: csokoládés mousse desszert meggyraguval, konyakmeggyel és tejszínhabbal díszítve.