dalmesz: klassz hangulat - Szatyor Bár & Galéria Budapest

Szatyor Bár & Galéria Budapest értékelése

klassz hangulat

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az egyik leghangulatosabb helynek tartom Budán. Egyrészt nagyon közel van a Móricz Zsigmond körtérhez, így könnyen megközelíthető. A belső dizájn eszméletlen, aki szereti a retrót és a kissé szürrealista berendezéseket, annak fix, hogy tetszeni fog. Nem olcsó, de egy budai, igényes helyhez képest jó árakon dolgoznak. A főztjeik nagyon finomak, a tálalás pompázatos: a kenyérlángost amolyan mini péklapáton tálalják. A turmixaik is finomak, érdemes kipróbálni. Hölgyeknek üzenve: jóképű pincérek szolgálnak fel :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni dalmesz felhasználót?    Igen

1111 Budapest
Bartók Béla út 36.

2021. február 19.
Kicsit zavarban vagyok, hogy most akkor Hadik vagy Szatyor, mindenesetre a Hadik étlapjáról rendeltem, de csak a Szatyor ajtaja van nyitva a Bartók Béla út felől, a blokk is Szatyor, meg szatyor is Szatyor feliratú. A neten meg a két étlap ugyanaz. Sebaj. Szóval, hoztam a Szatyorból ebédet, egy...