Szatyor Bár & Galéria Budapest
1111 Budapest, Bartók Béla út 36.

Szatyor Bár & Galéria Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Szatyor Bár & Galéria Budapest vélemények

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. júliusban járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Finom kézműves sörök, jó burgerek, még édesburgonya is van. A rendelésnél nem minden infó ment át és volt némi lyukas idő a kiszolgálásban, de mindenki kedves és igyekvő amúgy.

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
Pár éve voltam már itt; akkor a zsúfoltság és a hangzavar elviselhetetlen volt. A külsőbb részen ugyanis olyan közel vannak elhelyezve az asztalok, hogy csak azt a 6 embert lehet hallani, akik a körülöttünk ülő asztaloknál ülnek, míg a szemben velem ülővel csak ordibálva lehetett kommunikálni - vagy activity által. . .
Kôszeg
Gyöngyös

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
A Szatyor Bár leginkább remek fotótéma. Egy trendi, felkapott hely főleg a kissé bohém, művészlelkű fiatalok és kevésbé fiatalok körében. A berendezés nagyon színes, mondhatni eklektikus, mindenféle őrült festmények, figurák, nem mindig értelmezető berendezési tárgyak kusza egyvelege. Van galériája is, ahonnan fentről lenézve ezt az egész bolondos helyet, mint egy felhőn ülve lehet végigpásztázni.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 11.
Általában baráti összejövetelek helyszíne számunkra ez a hangulatos hely. Fiatalos, pörgős. Az ételek finomak, a felszolgálok kedvesek, figyelmesek. Mi mindig nagyon jól érezzük itt magunkat, kellemes háttere ez a hely baráti iszogatásainknak és eszegetéseinknek. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy önfeledt kikapcsolódásra vágyik akár egy fárasztó munkanap után is.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jaj hát ez nagyon jópofa hely :) Barátokkal jártunk itt, és nagyon jól éreztük magunkat! Néhány apróság, hogy kicsit kényelmetlenek az ülő helyek, meg kicsi az asztal, hogy együnk rajta. DE ! ! ! Szuper és fiatalos a design, jó a zene, a melegszendvicset fa deszkán hozzák ki, és nagyon fincsi, akárcsak az italok. Barátokkal dumálni, bandázni tökéletes!

varadym TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 8 látogató hasznosnak vélte
A szatyor bár abszolulte retró bár akar lenni, nekem néha már sok volt és bizony a plafon és az armatúrák, hát nem igazán passzolnak a berendezéshez, kicsit már-már kaotikus stíluskavarodást éreztem. De amit ettünk az finom volt, jó ízű és bőséges adag. A kiszolgálók kedvesek és figyelmesek. Tetsztett, hogy a galéria részen kiállítást lehet nézni, így némi pluszt ad a hely.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7.
Aki szereti a retro helyeket, annak tetszeni fog a Szatyor Bár. Mikor beléptünk egyből a székeken akadt meg a szemem, ami teljesen olyan volt, mint anno gyerekkoromban a nagymamámnál. :) Nagyon tetszettek a falakra festett képek, a régi Zsiguli elejéből kialakított autó, amit Ady Endre vezet. :) Valamint a plafonról lógó Forma 1-es autómakett is igazán ötletes.

2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 26.
Nagyon kellemes a belsö berendezése. Mind az étel és az ital választék nagyon jó, bár az árak kissé agasak. A kiszolgálás ne volt a toppon. Borozni ültünk be igy csak egy elöételt kértünk, de azt is elfelejtették. Zárás elött 10 perccel már nem nyitottak nekünk uj palack bort, ami nem volt tul szimpatikus. Zárórá percre pontosan betartják, annak ellnére, hogy még sokan ültek bennt.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik leghangulatosabb helynek tartom Budán. Egyrészt nagyon közel van a Móricz Zsigmond körtérhez, így könnyen megközelíthető. A belső dizájn eszméletlen, aki szereti a retrót és a kissé szürrealista berendezéseket, annak fix, hogy tetszeni fog. Nem olcsó, de egy budai, igényes helyhez képest jó árakon dolgoznak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.590 - 13.061,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 13.191 - 31.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2019.06.25. - 2023.01.02.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.989 - 23.828,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.01.01.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 13.238 - 38.654,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.09.11.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2020.12.30.
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.14.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.450,- Ft/fő/éj ártól;tt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
2020.09.25. - 2020.09.30.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Szatyor Bár & Galéria BudapestX