ZigZag: Extravagáns őrült hely - Szatyor Bár & Galéria Budapest

Szatyor Bár & Galéria Budapest értékelése

Extravagáns őrült hely

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
A Szatyor Bár leginkább remek fotótéma. Egy trendi, felkapott hely főleg a kissé bohém, művészlelkű fiatalok és kevésbé fiatalok körében. A berendezés nagyon színes, mondhatni eklektikus, mindenféle őrült festmények, figurák, nem mindig értelmezető berendezési tárgyak kusza egyvelege. Van galériája is, ahonnan fentről lenézve ezt az egész bolondos helyet, mint egy felhőn ülve lehet végigpásztázni.
A sokkal komolyabb, klasszikus stílusú Hadik Kávéházzal vannak egy épületben, de másik oldalról van a bejárat. Szoktak lenni kiállítások is itt, de mostanában nem láttam aktuális programot, bár a honlapjukat nem igazán frissítik. Csak néhány könnyedebb ételt lehet kapni, levesek, saláták, hamburger, némi desszert, de nem tudom értékelni őket, mert nem ettünk. Egy barátommal találkoztam, és csak megittunk 1-1 kávét és ásványvizet.
A kiszolgálás kissé feledkényre sikerült, de legalább szórakoztató a személyzet. Nagyobb tumultus és forgalom esetén azért vannak kétségeim, hogy mennyire tudnak jól boldogulni. Kicsit ad hocnak tűnik a stáb, de lehet, hogy itt a profizmus eleve nem cél.

Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1111 Budapest
Bartók Béla út 36.

2021. február 19.
Kicsit zavarban vagyok, hogy most akkor Hadik vagy Szatyor, mindenesetre a Hadik étlapjáról rendeltem, de csak a Szatyor ajtaja van nyitva a Bartók Béla út felől, a blokk is Szatyor, meg szatyor is Szatyor feliratú. A neten meg a két étlap ugyanaz. Sebaj. Szóval, hoztam a Szatyorból ebédet, egy...