treni: Retro estebéd a Szatyorban - Szatyor Bár & Galéria Budapest

Szatyor Bár & Galéria Budapest értékelése

Retro estebéd a Szatyorban

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7.
Aki szereti a retro helyeket, annak tetszeni fog a Szatyor Bár. Mikor beléptünk egyből a székeken akadt meg a szemem, ami teljesen olyan volt, mint anno gyerekkoromban a nagymamámnál.:) Nagyon tetszettek a falakra festett képek, a régi Zsiguli elejéből kialakított autó, amit Ady Endre vezet. :) Valamint a plafonról lógó Forma 1-es autómakett is igazán ötletes. A tikkasztó meleg miatt egy Retro Limonádéval kezdtünk, ami szomjoltónak tökéletes, finom volt. Az étlapról én a roppanós burgonya darabokat választottam fokhagymás-snidlinges tejföllel. Amit kis dizájnos fémvödörben szervíroztak, és bőséges mennyiség volt. Anyu Hortobágyi rétest rendelt, ami ízhatásban finom volt, viszont kicsit több szafttal még jobb lett volna. Nővérem pedig házi kenyérlángosra szavazott, ami olyan volt, ahogy a nagy könyvben megvan írva,lilahagymával, tejföllel, császárszalonnával. És akkora adagot kapott, hogy még anyunak is be kellett segítenie az eltüntetésében. :) Az egyetlen dolog, amit kicsit nehezményeztünk, hogy sokára hozták ki az ételeket, pedig csak mi voltunk az egész helyen vasárnap délután. Viszont ami pozitívum, hogy OTP Szép kártyát elfogadnak. A végén a mosdók jelzésénél kicsit elbizonytalanodtunk, hova is menjünk be, mert egy asztronauta jelezte a nemeket. :) De szerencsére egy éppen arra járó vendég, eligazított.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni treni felhasználót?    Igen

1111 Budapest
Bartók Béla út 36.

2021. február 19.
Kicsit zavarban vagyok, hogy most akkor Hadik vagy Szatyor, mindenesetre a Hadik étlapjáról rendeltem, de csak a Szatyor ajtaja van nyitva a Bartók Béla út felől, a blokk is Szatyor, meg szatyor is Szatyor feliratú. A neten meg a két étlap ugyanaz. Sebaj. Szóval, hoztam a Szatyorból ebédet, egy...