pinky: Csalódás - ismét - Szatyor Bár & Galéria Budapest

Szatyor Bár & Galéria Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás - ismét

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
Pár éve voltam már itt; akkor a zsúfoltság és a hangzavar elviselhetetlen volt.
A külsőbb részen ugyanis olyan közel vannak elhelyezve az asztalok, hogy csak azt a 6 embert lehet hallani, akik a körülöttünk ülő asztaloknál ülnek, míg a szemben velem ülővel csak ordibálva lehetett kommunikálni - vagy activity által...

Csapatunk többi tagja miatt adtam egy esélyt, ugyanis csak 1/2 órára ültünk be.
Most belsőbb, fotel-jellegű nagyobb asztalt kaptunk, így a zsúfoltságból eredő hangzavar elviselhető volt.
Viszont a pincérünk annál szemtelenebb volt !
Amikor rendeltem 1 dl bort, eleve nem akartam többet, hisz tényleg továbbmentünk, illetve ami a lényeg, hogy nem volt náluk fehér, de inkább semmilyen édes bor.
Erre a pincér szemtelenül - nem kacérkodva - megjegyezte, h : " Csak egyet kérek?" - Igen. Hisz nincs édes és ezt a bort nem ismerem - mondtam én. Erre ő: - Naaaaaa !
Hangsúlyozom, nem kedvesen, sokkalta inkább a link , szemtelen stílusban.
Ami lehet, h menő a 16 éveseknél, sőt kötelező tán, de ez nálam nem jön be, hisz egy ekkora forgalmú és ekkora helyen mindössze 2 féle fehérborból választhattam.

Ennyire tetszett: Gyenge

Szeretnéd követni pinky felhasználót?    Igen

1111 Budapest
Bartók Béla út 36.

2021. február 19.
Kicsit zavarban vagyok, hogy most akkor Hadik vagy Szatyor, mindenesetre a Hadik étlapjáról rendeltem, de csak a Szatyor ajtaja van nyitva a Bartók Béla út felől, a blokk is Szatyor, meg szatyor is Szatyor feliratú. A neten meg a két étlap ugyanaz. Sebaj. Szóval, hoztam a Szatyorból ebédet, egy...