Szép Ilona Vendéglő Budapest

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Szép Ilona Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2020. július 21.barátokkal járt itt
az étterem belsőépítészetileg kiváló, nagyon igényes, hangulatos, kellemes környezet. alá kell támasztanom azonban az előttem hozzászolót, ugyanis az ételek felszolgálása botrányosan lassú volt. Hárman voltunk, ebből az egyikőnk italát az italrendelés után egy órával szolgálták fel.
Átlagos 2018. december 16., kollégákkal járt itt
Ifjabb éveimben (30 éve) néhányszor jártam ebben az étteremben és nagyon meg voltam vele elégedve. Örömömre szolgált mikor kiderült, hogy a cégem itt szervezi az év végi ebédjét. Az étterem külseje és belseje színvonalas, kulturált. A kiszolgálás udvarias, de a fogások felszolgálása kifejezetten lassú volt.
Kiváló 2016. április 22.barátokkal járt itt
Az utóbbi időben előszeretettel látogatom újra azokat a helyeket, melyek két évtizede maradandó élményt jelentettek a Cactus Juice Pubtól az Auguszt cukrászdáig. Ezek egyike volt a minap történelmi hangulatú nevet választott Szép Ilona vendéglő a Budakeszi út elején.
Szép Ilona Vendéglő Budapest - Külső képSzép Ilona Vendéglő Budapest - BelsőSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/italSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Külső képSzép Ilona Vendéglő Budapest - Külső képSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étlap/itallapSzép Ilona Vendéglő Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 14.gyerekekkel járt itt
Egy meghívásnak eleget téve látogattuk meg a Szép Ilonát. Bevallom, sokszor elmentem már előtte, de valahogy nem éreztem a késztetést a kipróbálására. Nagyon kellemes estét töltöttünk náluk. Nagyon kedvesen fogadtak bennünket, kabát lesegítve, asztalhoz kísérés, stb. A felszolgáló(k) pont annyit töltöttek az asztalunknál, amennyit az ember nem tart tolakodónak.
2013. október 21.a párjával járt itt
Mint már a címben is olvasható, nagyon szépen van berendezve, látszik rajta, hogy nem akárkit kértek fel belsőépítésznek. Már többször voltam itt, és így már nagyjából ismerem is az ételválasztékot. A receptek kiválóak, de a felszolgálás hagy maga után némi kívánnivalót. A pincérek flegmák, nem figyelnek a vendégekre, sommelier nincs.
Szép Ilona Vendéglő Budapest a térképen
1021 BudapestBudakeszi út 3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • rendezvényhelyszín
H-V
magyar, nemzetközi