S.Jocó

S.Jocó adatlapja

Regisztráció2015.04.06
Utoljára itt2019.02.12

2017. december 21., kollégákkal járt itt
Az Építész pince egy hangulatos hely és az udvari ácsolat külön hozzátesz ehhez a hangulathoz. A pince helyiségeinek design-ja kifinomult. Az étel (borjúpaprikás) és a desszert (gesztenyepüré) finom volt, a mennyisége is megfelelő, de a savanyúságot külön tányéron kellene felszolgálni. A felszolgálók kedvesek, a kiszolgálás jó színvonalú.
Kiváló 2019. február 12.egyedül járt itt
Egy üzleti út során ugrottam be ebédelni ebbe az étterembe, amiről a munkatársam áradozott. Elég sokan voltak, de volt szabad hely, a pincér is gyorsan felvette a rendelést. Egy menüt fogyasztottam, ami 990 Ft-ba került. Nagy adag húsleves, rengeteg cérnametélttel, két szelet rántott hús, egy szelet sült hús, vegyes körettel.
Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
Egy márciusi hétköznap tértünk be az csárdába ebédelni, ennek megfelelően kevés vendég volt. A hely hangulatos, a környezet csodálatos. A csárda tiszta, rendezett. A kiszolgálás kifogástalan volt. Finom és bőséges ebédet kaptunk, elfogadható árért. Pozitívum, hogy bankkártyával is lehet fizetni. Mindenkinek ajánlom!