Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest

Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest
Szépjuhászné Büfé-Étterem BudapestSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest
Szépjuhászné Büfé-Étterem BudapestSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest

Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest bemutatkozása

A Szépjuhászné büfé a gyermekvasút azonos nevű állomásán, a Budakeszi út mellett található. Hétköznap hagyományos erdei büféként üzemel,sült kolbász, hurka, hekk, egytál étel kaphatók. Hétvégén házias magyar ételeket, szombaton és vasárnap is csak az adott napra kiírt étel kapható.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2013. június 29.gyerekekkel járt itt
Gyakran járunk ide a családdal. Szívesen látják a kutyánkat is. Az óriási bográcsban finom magyaros ételek készülnek. Az adagok nagyok, innen nem lehet éhesen távozni és az árak is barátiak. Gyerekekkel a legkellemesebb meglátogatni a helyet. Ebéd után remekül szórakoznak a légvárban és van a közelben játszótér is. Lovagolni is lehet, a lányok nagyon élvezik. Egyszóval KLASSZ hely!
Kiváló 2013. június 26. járt itt
Többször jártam màr itt, de még sohasem csalódtam! Manapság ritka az a hely ahol hagyományos magyar ételeket lehet enni ennyire finoman elkészìtve, és még az árak sem magasak. . Esténként nagyon jó itt fröccsözni a barátokkal, lelazulni egy hosszú nap után. Szerintem nagyon jó itt az erdő szèlén, a szabad ég alatt ülni. Nem szoktam kirándulni de ide mindig jó feljönni! :)
Kiváló 2013. június 22.egyedül járt itt
Egy 10 km-es erdei gyalogtúra után tértem be hozzájuk ebédelni elég éhesen. A hatalmas bográcson és tartalmán akadt meg a szemem, ebből kértem, és mind az étel mennyiséggel, mind a minőségével maximálisan elégedett voltam. Természetesen friss kenyér is járt hozzá igény szerinti mennyiségben, ami nem került plusz pénzbe.
Kiváló 2013. június 21.a párjával járt itt
Egy, jó kis hely. Jó a kiszolgálás, finomak az ételek és a hangulat kellemes. Kutyával is belehet menni az étterem területére. A közeli erdőben lehet sétálni,túrákat szervezni, kilátókba felmenni, Pálos kolostorromot látogatni.
Ideális hely az olyanok számára, akik a vidékiesebb,természetközeli légkört keresik a város peremén.
Kiváló 2013. június 20.gyerekekkel járt itt
Hétvégén voltunk kis gyerekekkel,nagyon kedvesek voltak az alkalmazottak. Az ugrálóvárnak külön örültünk a gyerekek miatt. Kellemes hűvös volt,az árak nagyon barátiak. A meleg étel isteni finom volt,láttuk,hogy ételhordóval állnak sorba legközelebb mi is viszünk:-)A közelben van játszótér is. És végre valahol ingyen lehet parkolni,jó kis délután volt:-)
Átlagos 2013. június 5.barátokkal járt itt
kellemes hangulatú erdei büfé. kicsit igénytelen, rendezetlen. rettenetesen lassú kiszolgálás. a kutyák ott szaladgálnak a vendégek között. (hallottak már a higiéniáról...?) viszont finom főtt ételt kínálnak és nem kifejezetten lehúzós a hely.
Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest a térképen
1021 BudapestBudakeszi út 97.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva