Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest

Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest
Szépjuhászné Büfé-Étterem BudapestSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest
Szépjuhászné Büfé-Étterem BudapestSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest

Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest bemutatkozása

A Szépjuhászné büfé a gyermekvasút azonos nevű állomásán, a Budakeszi út mellett található. Hétköznap hagyományos erdei büféként üzemel,sült kolbász, hurka, hekk, egytál étel kaphatók. Hétvégén házias magyar ételeket, szombaton és vasárnap is csak az adott napra kiírt étel kapható.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal

Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. június 21.egyedül járt itt
Jókai bablevest és kólát kértem. A kóla meleg volt, kérdeztem van-e hideg, volt, kaptam. Miért nem a hideget adták elsőre? A bableves felejthető volt és elég kis adag. Nem fogok rászokni. Régen sokkal jobb volt ez a hely.
2017. augusztus 5.egyedül járt itt
A számtalan pozitív értékelés tett kíváncsivá, vajon mit tudhat ez a hely? A gyerekvasút ablakában többször is láttam, amikor a gyerekekkel kirándultunk, de mivel mindig a 2 végállomás között utaztunk, nem volt alkalmunk itt kiszállni.
Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - Étel/italSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - EgyébSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - Étel/italSzépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. május 24.egyedül járt itt
Többször direkt tervezzük úgy kirándulásunkat, hogy ott együnk, mert jól főznek, az árak is kedvezőek, jó nagy adagokat kapunk. Szimpatikus, hogy a kenyeret külön nem is számítják fel. Egyik nap futás után éhesen estem be, zsíroskenyeret szerettem volna enni, nem volt, de egy perc alatt kentek egyet (a finom hurka-kolbász zsírból!
Kiváló 2016. május 13.gyerekekkel járt itt
Ne ítélj elsőre. A kívülről a szocializmus idejét idéző, meglehetősen ütött-kopott büfében hatalmas adagok, isteni házias ízek fogadják a vendéget. Életünk legfinomabb krumplis tésztáját ettük ott de a hurka-kolbász vagy a bableves is mennyei. Kint a gyermekvasút megállójánál lévő padoknál lehet elfogyasztani.
Kiváló 2016. január 23.a párjával járt itt
Ha arra járok - és gyakran járok arra - mindig útba ejtem! Múlt hét végén is ott voltam és holnap (2016. 01. 24. -én) is ott leszek a párommal! Igaz mindketten korosak vagyunk, de így a 75 közelében is jólesik hétvégeken pár kilométer séta a hegyekben. Már nem sok, alkalmanként csak 20-25km. Igaz így télen a 15-20km is elég.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Gyakran járunk a párommal a hegyekbe, ilyenkor mindig betérünk a telefonon előre lefoglalt ebédünket elfogyasztani, aminek minőségében még nem csalódtunk! Ez a hely kihagyhatatlan páratlan környezete, kíváló étlapja és remek vendégköre miatt. Érdemes minden évszakban ellátogatni mert mindig más arcát mutatja a táj, a vendégek és az étterem környezete.
Kiváló 2015. július 4.barátokkal járt itt
Nos, gyermekkorom kedvencei közé tartozott az Üttörővasút és annak egész környéke. Családosként, szintén családapa barátommal hétvégi délutánokon szívesen följárunk fröccsözni mindig érdeklődéssel látva, hogy milyen vadétel készült aznap a bográcsban.
Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. május 10.a párjával járt itt
Mindíg olyan, mintha hazamennénk. Sokszor csak a finom ebédért jövünk, de a Normafától egy kellemes aszfaltos uton egyórás panorámás sétát is nagyon szeretjük. Itt tudunk olyasmit vásárolni készen és finoman, amit otthon nem mindenki mszeret, ezért nem nem főzöm, pl. birkapörkölt, vadpörkölt.
Kiváló 2015. április 4.a párjával járt itt
A hangulat családias, baráti, olyan, mintha haza menne az ember egy fárasztó túra után. A kiszolgálás előzékeny, a "főszakács" Józsi különösen közel áll szívünkhöz, mindenkihez van pár baráti szava. Minden hölgy bájos és kedves. Még senkit nem sürgettek azért, hogy gyorsan egye meg az ebédet és távozzon.
Kiváló 2015. március 21.a párjával járt itt
Egy hely, ahova akár egyedül is, kettesben vagy baráti csapattal érdemes jönni, kikapcsolódhatsz a zajtól, szmogtól, még kedvet is kapsz a túristáskodáshoz vagy a nordic walkinghoz, a kutyádat nemhogy beviheted, hanem külön tányér van előkésztve nekik vízzel - és végül a "hab": hétvégén igazi erdei hangulattal bográcsos ételek, levesek, disznotoros és hekk, no és havonta egyszer különleges sajtok - szóval mi kell még hogy pihenj?
Szépjuhászné Büfé-Étterem Budapest a térképen
1021 BudapestBudakeszi út 97.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva