Szomjas Hattyú Pub Budapest

Napi ár félpanzióval
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Szomjas Hattyú Pub Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2023. október 7.barátokkal járt itt
A Szomjas Hattyú söröző a Széna téren, a Mammuttal szemben található a nagy kereszteződésben, nevét a Hattyú utcáról kapta. Emlékszem, hogy jó pár éve működik itt már kocsma, de amíg régebben egy lepattant, szinte késdobáló hely volt, nem túl bizalomgerjesztő vendégkörrel, addig most egy fiatalos, kellemes, ízlésesen berendezett ivót találtunk itt, szóval be is néztünk.
Szomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - MosdóSzomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - Étel/italSzomjas Hattyú Pub Budapest - Étel/italSzomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - BelsőSzomjas Hattyú Pub Budapest - Étlap/itallap