á table! - Madách tér Budapest

á table! - Madách tér Budapest
á table! - Madách tér Budapestá table! - Madách tér Budapest
á table! - Madách tér Budapestá table! - Madách tér Budapest

á table! - Madách tér Budapest bemutatkozása

A table Madách boulangerie - pâtisserie - pékség - cukrászda - kávézó - kis étterem egyben, ahol meleg reggelit fogyaszthatnak minden nap 14.30-ig.

Holiday Resorts Balatonszárszó - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
05.15-10.14.
Holiday Resorts Balatonszárszó
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

á table! - Madách tér Budapest vélemények

Kiváló 2017. május 1., kollégákkal járt itt
A Madách téren megnyílt Á Table egy valódi kis gasztro-ékszerdoboz. Nagyon szép lett a berendezés, franciás, bisztrós, cukrászdás, kicsit rusztikus, szívet melengető. Tetszik, hogy tágas, napfényes, nem zsúfolt. Van kinti kiülős terasz is a francia trikolór árnyékoló alatt. Jó itt üldögélni, akár kint, akár bent.
á table! - Madách tér Budapest - Külső képá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Egyébá table! - Madách tér Budapest - Mosdóá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Étel/italá table! - Madách tér Budapest - Étel/italá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Étel/italá table! - Madách tér Budapest - Étel/italá table! - Madách tér Budapest - Külső képá table! - Madách tér Budapest - Belsőá table! - Madách tér Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 10.családjával járt itt
Rendkívül hangulatos minden egység, kiváló sütiket, színvonalas szendvicseket kínálnak elérhető áron mind a hat helyen. A kiszolgálás változó, volt jó tapasztalatom is, meg rossz is. A Madách tériben a szemüveges pultos kislány minden szempontból kitűnően végezte a dolgát, kedves volt, mosolygós, felkészült, keresve sem lehetne hibát találni tevékenységében, de hát ki akar hibát találni?
á table! - Madách tér válasza
Kedves DEndre!

Nagy örömmel olvastam értékelését, ezzel a céllal hoztam létre ezt a helyet. Remélem még sok kellemes percet szerezhetünk Önnek és még sok leendő Vendégünknek.

Köszönjük a bíztató szavakat!
2017. március 11., Frida Csaba, tulajdonos
á table! - Madách tér Budapest a térképen
1075 BudapestMadách tér 1.
06 1 614 11 42
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • brunch • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V