Tai He Lou - Ramen Budapest

2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
82.460 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
133.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
2024.12.24-ig
Thermal Hotel Balance Lenti
113.220 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Tai He Lou - Ramen Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Gyenge 2024. március 31.barátokkal járt itt
A Keleti Pályaudvarnál lévő Asian Street Food gasztro-szigeten többször ettem már, eddig nem okozott csalódást, pedig szinte az összes helyet kipróbáltuk, van, amelyiket már több alkalommal is. De sajnos most ez nem jött be. A bejárattól egyből balra lévő 1. sz.
2Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Tai He Lou - Ramen Budapest - Külső képTai He Lou - Ramen Budapest - EgyébTai He Lou - Ramen Budapest - Étel/italTai He Lou - Ramen Budapest - BelsőTai He Lou - Ramen Budapest - BelsőTai He Lou - Ramen Budapest - BelsőTai He Lou - Ramen Budapest - EgyébTai He Lou - Ramen Budapest - EgyébTai He Lou - Ramen Budapest - Étlap/itallapTai He Lou - Ramen Budapest - Belső
Még több kép (7 db) >>