Csak a kávé miatt ajánlom

Tamp & Pull Espresso & Brew Bar BudapestTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest a térképen

Átlagos 2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. november 20.
A 3 Tamp & Pull specialty kávézó közül egyértelműen ez tetszett a legkevésbé, fogalmazhatnék úgy is, hogy sokkal inkább csalódottan, mint elégedetten távoztam. A magyarázat nagyon egyszerű. Borzasztóan pici a hely, legalábbis a vendégkörhöz és a forgalomhoz képest. Hétköznap reggel tömegjelenet, sorban állás a levegőtlen kis helyen. A kiszolgálás robotmódra történik, hogy minél gyorsabban haladjon a sor, leülni esélytelen. Nem szeretem a kávét az utcán papírpohárból inni, de itt másra nincs esély (vagy ki kellett volna fogni valami kevésbé sűrű időpontot, de sajnos amúgy ritkán járok errefelé).
Az eszpresszó amúgy szuper minőség, tökéletes ízű, 500 Ft-ért ebben a kategóriában ez az átlag. Gyömbéres, csokis és áfonyás kekszet lehet hozzá kérni, darabja 200 Ft, ezek a legolcsóbb ehető "kísérő". Ha jól láttam, volt még croissant és más péksütemény is, de elment a kedvem tőle, mert úgysem tudtam volna nyugodtan leülve megenni.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - EgyébTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Külső kép

Tamp & Pull Espresso & Brew Bar további értékelései

2014.12.29barátokkal
Hangulatos, aprócska kávézó, az a hely, amiről az ember ezer helyen olvas mielőtt eljut oda. Ezzel együtt nem okozott csalódást. Mert akárhogy is vesszük, a felfokozott várakozások visszafele sülhetnek el. (Jó példa rá a Gyradiko, melyről a Világevő Jókuthy András is azt írta ki a blogjára vagy a...
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?