Tamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest

Így is ismerheted: Tamp & Pull - Czuczor utca
kávézó - kávéház, presszó, bár
Tamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest
Tamp & Pull Espresso & Brew Bar BudapestTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Tamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest vélemények

Átlagos 2016. november 20.egyedül járt itt
A 3 Tamp & Pull specialty kávézó közül egyértelműen ez tetszett a legkevésbé, fogalmazhatnék úgy is, hogy sokkal inkább csalódottan, mint elégedetten távoztam. A magyarázat nagyon egyszerű. Borzasztóan pici a hely, legalábbis a vendégkörhöz és a forgalomhoz képest. Hétköznap reggel tömegjelenet, sorban állás a levegőtlen kis helyen.
Tamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - EgyébTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Étel/italTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - BelsőTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. december 29.barátokkal járt itt
Hangulatos, aprócska kávézó, az a hely, amiről az ember ezer helyen olvas mielőtt eljut oda. Ezzel együtt nem okozott csalódást. Mert akárhogy is vesszük, a felfokozott várakozások visszafele sülhetnek el. (Jó példa rá a Gyradiko, melyről a Világevő Jókuthy András is azt írta ki a blogjára vagy a Fb-ra, ki tudja már, hogy „háát, ha ez a legjobb gyros”… vagy valami effélét.
Tamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Külső képTamp & Pull Espresso & Brew Bar Budapest - Belső