Tang Város Kínai Étterem Budapest

gyorsétterem, ételbár
Tang Város Kínai Étterem Budapest
Tang Város Kínai Étterem BudapestTang Város Kínai Étterem Budapest
Tang Város Kínai Étterem BudapestTang Város Kínai Étterem Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel FIT Hévíz

Tang Város Kínai Étterem Budapest vélemények

2076
Átlagos 2021. december 13.egyedül járt itt
Itt aztán tényleg minden átlagos volt, a hely, az ennivaló, a kiszolgálás, a beltér, minden. Beálltam parkolni sötétedéskor, gondoltam, hogy egy ilyen többüzletes komplexumban csak akad egy étkezde is, megkérdeztem egy helyi lányt, és ezt mutatta.
Tang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - EgyébTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Étel/italTang Város Kínai Étterem Budapest - BelsőTang Város Kínai Étterem Budapest - BelsőTang Város Kínai Étterem Budapest - Egyéb
Szörnyű 2018. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ez a kínai étterem már évek óta működik a 13. kerületben, de eddig nem merészkedtünk be. A szomszédos cukrászdában vásároltunk sütit, és a kislányommal bejöttünk ide is, mivel láttuk a színes fotókat a kirakatban, nemcsak kínai ételeket, de szushit is, ami az akkor névnapos fiam egyik kedvence.
Tang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - BelsőTang Város Kínai Étterem Budapest - BelsőTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - BelsőTang Város Kínai Étterem Budapest - Étel/italTang Város Kínai Étterem Budapest - Étel/italTang Város Kínai Étterem Budapest - BelsőTang Város Kínai Étterem Budapest - Étel/italTang Város Kínai Étterem Budapest - Étel/italTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső képTang Város Kínai Étterem Budapest - Külső kép