Taste Of India Express Budapest

2024.08.29-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Taste Of India Express Budapest vélemények

2019. január 1.gyerekekkel járt itt
2018-ban nyitott kis indiai gyorsbisztró a Jászai Mari térnél. A másik egységük a Lónyay utcában működik. A személyzet indiai, kedves mosolygós fiatalemberek, eddig 3 alkalommal ettem már náluk, helyben és elvitelre is. Magyarul gyengén beszélt a személyzet, de angolul gördülékenyen folyt a társalgás.
Taste Of India Express Budapest - Külső képTaste Of India Express Budapest - Étlap/itallapTaste Of India Express Budapest - Étlap/itallapTaste Of India Express Budapest - Étel/italTaste Of India Express Budapest - Étel/italTaste Of India Express Budapest - BelsőTaste Of India Express Budapest - BelsőTaste Of India Express Budapest - Étel/italTaste Of India Express Budapest - Étel/italTaste Of India Express Budapest - Külső kép