Teleki Retro Büfé Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Teleki Retro Büfé Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 3. járt itt
Gyors és kedves kiszolgálás, magyaros ízek és jó ár-érték arány jellemzi a helyet! Főleg a leveseket ajánlom, például a gulyást és a karfiolt, mert nagyon ízesek! Megtalálható náluk még sok finomság hamburger nagybuciban, rántotthús és pacal és rakott és vegán ételek is!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 14.egyedül járt itt
A szépen felújított és befedett Teleki Piac középső traktusában elég nagy alapterületen található a Retró Büfé, ami azt nyújtja, amit a neve sugall, s amire a közönség leginkább vevő. Magyaros ételek, házias ízek, sok paprika és bors, nagy adagok. A dizájn minimál és retró, az ételeket táblacsíkokon teszik ki,s ami elfogyott, annak a tábláját egyszerűen leszedik.
Teleki Retro Büfé Budapest - Külső képTeleki Retro Büfé Budapest - Külső képTeleki Retro Büfé Budapest - Étlap/itallap
2014. december 15.a párjával járt itt
Bevásárolni járunk a piacra kb okróber óta, előtte a zért nrm jártunk, mert a nyaralóban voltnk. Valamikor nyáron nyitott a piac és vele ez az igen jó konyhájú kifőzde. Mimár többször ettünk itt azóta, és még fogunk is, mert több ételt szeretnénk megkóstolni. Igen bőséges a választék.