Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

The Dog Bakery Budapest Budapest

Így is ismerheted: A Kutyasütis
3,4
2
értékelés
Még nincs helyezése
a 4968 budapesti étterem közül
Hely jellege
nem ismert
The Dog Bakery Budapest Budapest
The Dog Bakery Budapest BudapestThe Dog Bakery Budapest Budapest
The Dog Bakery Budapest BudapestThe Dog Bakery Budapest Budapest
16 fotó

2 vendég értékelése alapján

Kiváló
0%
50%
Átlagos
50%
Gyenge
0%
Szörnyű
0%
3,5Ételek / Italok
3,5Kiszolgálás
3,5Hangulat
2Ár / érték
4Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Két éjszakás ajánlat
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós
96.520 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Granada Hotel Kecskemét - Granada élmények
Granada Hotel Kecskemét
118.760 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
76.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

The Dog Bakery Budapest Budapest vélemények

26
36
1
97
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. július 4.a párjával járt itt
Kong az ürességtől, a kevert berendezés nem barátságos, a kutya fekvőhely enyhén szólva koszos, foltos, szerencsére a kutyám nem feküdt bele. A marketink, ötletesség nem volt erőssége a kivitelezőnek. A nagy üvegfelület kihasználatlan, az angol cégjelzés
nem mindenki által érthető, nagyon hiányzik a magyar kiírás, ottlétünkkor sokan megálltak, benéztek és fogalmuk nem volt, mi a vállalkozás célja.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
184
6040
984
113400
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 272 városban járt márFelfedező - 3995 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 113400 feltöltött kép
2023. április 7. járt itt
Újabb hangsúlyosan kutyabarát kávézó, ezúttal a belvárosi bulinegyedben, a Kertész utcában. A beltér csinos, modern, trendi, ízlésesen kialakított. Itt a fő vendégkört a kutyusok jelentik, körülöttük forog minden, nekik kedveskednek olyan különlegességekkel, mint a kutyasör, a Superfood négyábúak számára, kutyasüti, kutyakeksz és ki tudja még, mi minden, míg a kétlábú gazdáik csak amolyan kísérők, de azért őket is szívesen fogadják persze.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
2Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.