Ogre az ajtóban

The Magic BudapestThe Magic Budapest a térképen

2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 25.
Mágikus hangulat lengi körbe a Hajós utcai bisztrót, amely tematikus programokat, szabadulószobát is kínált - pl. varázslatos szülinapi zsúrt gyerekeknek -, de a járványveszély miatt ezeket talán most szüneteltetik.
A berendezés misztikus, középkori várfal erkéllyel, Drakula kastélyát idézi, a bejárat mellett néhány boszorkányseprű és kalap vár "bevetésre", a galériaszintről baglyok figyelnek. Bár kiülős teraszuk is van, de a beltér a dekorációnak köszönhetően sokkal izgalmasabb.
A rövid, bisztrós jellegű étlapon különleges megfogalmazású ételek szerepelnek: pl. varázsburgerek, varázs waffelek, mágikus főfogások kategóriákban, de igazából a körítés, a "marketing" erősebb, mint a konyha teljesítménye. Többféle házi burger szerepel a kínálatban, 3 mini, 2 közepes vagy 1 nagy, melyek között fekete zsemlés is akad.
Többféle gyerekmenüt is kínálnak.
Az italokat - bájitalokat - színes kelyhekben tálalják fel, többféle gyümölcs-kombinációból készülnek a szörpök, de az én ízlésemnek túl édesen.
A sötétség esszenciája fantázianevű italban feketeribizli és málna, valamint néhány gerezd citrusféle volt (790 Ft/0,5 l).
Az ételeket fekete vaslapon tálalják. A konyha elég gyorsan dolgozik.
Bundázott csirkemell falatokat kértem édesburgonyával (2540 Ft), az adag számomra elegendő volt - értsd, nem túl sok -, frissen sült, de különösebben nem volt izgalmas az elkészítés.
Összességében a hangulat miatt érdemes eljönni, már akinek bejön ez az elvarázsolt mesevilág, a Harry Pottert kedvelő tiniknek valószínűleg jó élmény lehet.
Kötelező szerviz díj 10%.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
The Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - MosdóThe Magic Budapest - MosdóThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Étlap/itallap

The Magic további értékelései

2022.07.15gyerekekkel
Gyakorlatilag levegőnek vettek minket, kis adag ételek voltak, semmi varázslatos nem volt a helyben, túlárazott. A gyerekek nagyot csalódtak, nem gyerekbarát, koszos volt az asztal, a mosdó.
2022.02.03barátokkal
Régóta szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet és most volt is rá alkalmunk. Baráti társasággal érkeztünk az előre lefoglalt időpontra, később délután. Nagyon tetszett már belépéskor a hely, hangulata tényleg elvarázsol. :) Kedves fogadtatásban volt részünk, miután a helyünkre kísértek 1-2...
2021.01.24barátokkal
Hihetelenül elvarázsolt a hely amikor ott voltunk, pont a lezárások előttio déluitán voltunk . Hietetlen kreatív étlap, finom ételek, és gyoprs , kedves kiszolgálásnak voltunk tanui :) Le a kalappal a belső design-ért. Nem csak egy ebéd volt, hanem egy élmény is egyben . bár a foglalásnál...
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd