The Magic Budapest

3,5Kiszolgálás
4,3Hangulat
3,5Ár / érték
4,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Silver Hotel Hajdúszoboszló
91.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

The Magic Budapest vélemények

Gyenge 2022. július 15.gyerekekkel járt itt
Gyakorlatilag levegőnek vettek minket, kis adag ételek voltak, semmi varázslatos nem volt a helyben, túlárazott. A gyerekek nagyot csalódtak, nem gyerekbarát, koszos volt az asztal, a mosdó.
3Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Hangulat
1Ár / érték arány
2Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 80 városban járt márFelfedező - 35 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. február 3.barátokkal járt itt
Régóta szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet és most volt is rá alkalmunk. Baráti társasággal érkeztünk az előre lefoglalt időpontra, később délután. Nagyon tetszett már belépéskor a hely, hangulata tényleg elvarázsol. :) Kedves fogadtatásban volt részünk, miután a helyünkre kísértek 1-2 varázsige elmondása után a felszolgáló lány kis meglepetéssel már hozta is a kért bájitalainkat.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
The Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - EgyébThe Magic Budapest - Egyéb
Még több kép (9 db) >>
Kiváló 2021. január 24.barátokkal járt itt
Hihetelenül elvarázsolt a hely amikor ott voltunk, pont a lezárások előttio déluitán voltunk . Hietetlen kreatív étlap, finom ételek, és gyoprs , kedves kiszolgálásnak voltunk tanui :)
Le a kalappal a belső design-ért. Nem csak egy ebéd volt, hanem egy élmény is egyben .
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 257 városban járt márFelfedező - 2907 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 83243 feltöltött kép
2020. szeptember 25.egyedül járt itt
Mágikus hangulat lengi körbe a Hajós utcai bisztrót, amely tematikus programokat, szabadulószobát is kínált - pl. varázslatos szülinapi zsúrt gyerekeknek -, de a járványveszély miatt ezeket talán most szüneteltetik. A berendezés misztikus, középkori várfal erkéllyel, Drakula kastélyát idézi, a bejárat mellett néhány boszorkányseprű és kalap vár "bevetésre", a galériaszintről baglyok figyelnek.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
The Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - MosdóThe Magic Budapest - MosdóThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - Külső képThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Étlap/itallapThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - Étel/italThe Magic Budapest - BelsőThe Magic Budapest - Külső kép
Még több kép (66 db) >>