The Strawberry Project Budapest

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

The Strawberry Project Budapest vélemények

Kiváló 2021. február 6.a párjával járt itt
Az akciónak köszönhetően látogattuk meg az üzletet. Igaz az árak húzósak, de úgy gondoltuk egyszer megengedhetjük magunknak. Nem egy tipikus kis cuki, ahova beül az ember a párjával, de mi jó időben mentünk. Le tudtunk ülni, ott fogyasztottunk, és haza is vittünk. Az már nem olyan előnyös, mivel fagyasztottak az eprek, és délutánra kiolvadtak a sima hütőben.
The Strawberry Project Budapest - EgyébThe Strawberry Project Budapest - BelsőThe Strawberry Project Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2016. március 5., kollégákkal járt itt
A közelmúltban nyitott meg az Arany János utcában ez az új hely, mint pezsgő- és eperbár, de esküvőket és egyéb rendezvényeket is szerveznek. A nagy méretű epreket csokoládéval, csokireszelékkel, színes cukormázzal, marcipánnal, kókuszreszelékkel borítják be, ezeket 600 Ft-os darabáron lehet megkapni, valamint kisebb méretű, 4 db-os eper-nyársakat is árusítanak, ezek 1500 Ft-ba kerülnek.
The Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - EgyébThe Strawberry Project Budapest - EgyébThe Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
2016. március 1.családjával járt itt
Egy ötletre rá lehet építeni egy helyet, aztán az idő majd eldönti, hogy életképes-e az az ötlet a piac farkastörvényei között vagy sem. Az Arany János utcában működik pár remek hely, van itt A Table egység, olasz csúcsétterem (Pomo D’Oro), olasz borbár (Vino), rózsa és borszaküzlet (Wines and Roses), csúcskávézó (Tamp and Pull), most nyílt egy eperre és pezsgőre összpontosító hely.
The Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - Étel/italThe Strawberry Project Budapest - Külső kép