Valóban lehetne jobb is

Thököly Vendéglő BudapestThököly Vendéglő Budapest a térképen

Átlagos 2017. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. április 30.
Bár az előző értékelés tavaly augusztusi, de szinte szóról szóra én is ugyanazokat a benyomásokat szereztem. Jó az elhelyezkedés, bár elég forgalmas, a Stefánia és a Thököly út sarkán. Régi épület, melyben 1923 óta működik vendéglő. Vasárnap délben élő cigányzene cimbalommal, hétvégén esténként táncos-élőzenés vacsoraestek.
Hétköznap ebédidőben kedvező árú ebédmenü, amely a környéken meglehetősen népszerűnek tűnik, sok vendég érkezett. Naponta változóan 2 levesből és 3 főételből lehet választani, a 2 fogásos menü 1100 Ft-ba kerül. A napsütéses időben a többség a kellemes teraszon foglalt helyet, vannak árnyékosabb asztalok is.
A berendezés egyszerű, retró hatású. A normál étlap hosszú, főleg magyaros klasszikus fogások szerepelnek rajta, hús- és paprika hangsúlyosan.
Gulyáslevest és Thököly falatokat ettem petrezselymes burgonyával. Túl sósan és túl paprikásan főznek, de összességében nem harmonikus a fűszerezés. A leves csészényi mennyiségű, de sűrű, a hús rágós, nem jó minőségű. A főételben a ragu szintén túlsózott, a hús elveszik a raguban, a krumpli túl sok hozzá. Az ételek nem lettek volna rosszak, egy átlag menza szintjét megütötték.
A kiszolgálás unott, érdektelen, figyelmetlen, lassú.
Nem érthető, hogy az ebédmenüre vajon miért kell ennyit várakozni? Mindenki tudja, hogy sem a levest, sem a ragut nem a rendelés után kezdik el megfőzni.
Az üres tányérok begyűjtése is akadozó.
A víz az ételhez képest erősen túlárazott. Egy kis üveges Theodora 490 Ft-ba került, gyakorlatilag 2 víz majdnem kiad egy ebédmenüt. Bankkártyával lehet fizetni, kötelező szervizdíj nincs.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Thököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Étlap/itallapThököly Vendéglő Budapest - Étlap/itallapThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Étlap/itallapThököly Vendéglő Budapest - Étlap/itallapThököly Vendéglő Budapest - Étlap/itallapThököly Vendéglő Budapest - Étlap/itallapThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Étel/italThököly Vendéglő Budapest - Étel/italThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Étel/italThököly Vendéglő Budapest - Étel/italThököly Vendéglő Budapest - MosdóThököly Vendéglő Budapest - MosdóThököly Vendéglő Budapest - BelsőThököly Vendéglő Budapest - Külső képThököly Vendéglő Budapest - Külső kép

Thököly Vendéglő további értékelései

2019.08.25a párjával
Nem volt rossz a kaja, foglalkoztak is velünk, az orrpiercinges pincérfiú talán másokat nem zavar, nekem kicsit fura volt. Na de az ásványvíz! Kértünk két szénsavas vizet. Tudtommal bontott palackot kihozni nem rendes dolog. Nem tudom, van-e erre előírás, de szerintem kellene. A felbontva...
2019.06.20egyedül
Azzal kezdődött, hogy szinte még le sem ültem, máris ott termett egy nagyon kedves és csinos ifjú pincér-hölgy az asztalomnál. Abszolút jó kezdés, és hasonlóan jó folytatás. Ugyanis a napi menüben ez egyik lehetőség halászlé és puliszka volt. Mindkettő igen ízletes, zamatos volt. Sőt, a juhtúrós,...
2019.06.19kollégákkal
Rendszeresen járok az étterembe, egyedül vagy kollégákkal, általában napi menüt eszem/eszünk, amik nagyon ízletesek, finomak, jó áron vannak, a kiszolgálás pedig fergeteges, a pincérek végtelenül türelmesek és rugalmasak!!! :-) És mindemellett imádom a házi készítésű limonádéjukat.
Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással