Thököly Vendéglő Budapest
1146 Budapest, Thököly út 80.

Thököly Vendéglő Budapest a térképen

Thököly Vendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Thököly Étterem

vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
Különterem II. - max. 20 fő
Visa, Amex, Diners Club
Heineken, Soproni

Thököly Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Thököly Vendéglő - Budapesten, a XIV. kerületi Thököly és Stefánia út sarkán - tágas belső termekkel és hangulatos kerthelyiséggel várja Kedves Vendégeit! Az étterem - 2013. májusa óta családi vállalkozás keretein belül - megújult formában, új külsővel, új étel- és itallappal gazdagodott.

A vendéglő négy teremmel rendelkezik, így kiváló helyszíne lehet különböző családi és céges rendezvényeknek. A termek összenyitva 120-130 fő befogadására alkalmasak. Termeink mindegyike légkondicionált.
Egyedülállóan nagy befogadóképességű fedett kerthelyiségünk a szabadban tartott rendezvények kedvelőinek tökéletes helyszíne!

Csütörtök, péntek és szombat esténkén játszik a közkedvelt Voyage zenkar, vasárnap ebéd időben Rigó Jancsi és cigányzenekara szórakoztatja a vendégeket.

Vállaljuk egyéb helyszínen megtartott rendezvények lebonyolítását is, az ételek kiszállításától a felszolgálásáig!

Kérje egyedi ajánlatunkat elérhetőségeink bármelyikén!

Thököly Vendéglő Budapest képei

Thököly Vendéglő Budapest vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Intelligens kedves fogadtatás. Többször is voltam már itt mindig finomat és bőséges adagot kaptunk. Kedves intelligens gyors a kiszolgálás. Jó az íz világa az enni valónak. Elfogadható áron. Nyáron a kert helység nagyon kellemes hűsölést biztosít a finom ebéd közben. Parkolás az étterem elött-mellett ingyenes. Jól megközelíthető.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Már többször jártunk itt családi találkozón,s mindig kellemes benyomással távoztunk. Könnyen megközelíthető helyen világos, tágas étterem, udvarias pincérek,finom ételek, elfogadható árak.Szívesen jövünk máskor is. A legutóbbi alkalommal az egyetlen kifogásom a saláta mennyiségével kapcsolatban volt: csipetnyi káposztasalátát kaptunk csak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Egy forró juliusi delután foglaltunk helyet az étterem teraszán. Egy késöi ebeédet/vagy korai vacsorát fogyasztottunk. A kiszolgálás kifogástalan volt, udvarias, gyors, körültekintö. Az ételek legtöbbnyire a magyar konyha, sok étel paprikával, panirozással. Az ételek minöségével elégedettek voltunk, de nem kiemelkedö szinvonaluak, inkább az átlagot ütik meg.
Budakeszi

2013 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 30.
Bár az előző értékelés tavaly augusztusi, de szinte szóról szóra én is ugyanazokat a benyomásokat szereztem. Jó az elhelyezkedés, bár elég forgalmas, a Stefánia és a Thököly út sarkán. Régi épület, melyben 1923 óta működik vendéglő. Vasárnap délben élő cigányzene cimbalommal, hétvégén esténként táncos-élőzenés vacsoraestek.

Yossarian TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen lehetne jobb a hely, mivel a lehetőség megvan benne. Van egy hangulatos kerthelység az étteremhez, mi ide ültünk be egy nyári hétvégén. Sajnos a kiszolgálás nagyon unott volt, nem túl udvarias. Nagyon sokat kellett várni az ételre. Néhány fogást nagyon jól készítenek (például a Jókai bableves nagyszerű), viszont van amivel melléfognak.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Legutóbb múlthéten a torkos csütörtök alkalmával jártunk az étteremben. Már az asztalfoglalásnál is nagyon kedvesek voltak. A hely nagyon hangulatos, a régi időket idézi, de igényes kivitelben. Nekünk nagyon tetszett a hangulatos élőzene. A pincér nagyon kedves és figyelmes volt. Az ételek egytől egyig finomak voltak. Az édességnek rendelt sült fagylalt különösen finom volt.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Az étterem könnyen megközelithető 7-es busszal az étterem tiszta hangulatos külön tetszett benne az élőzene az ételek minősége is kifogástalán a kiszolgálás jó volt az ár átlagos volt összeségében kellemes hely csak ajánlani tudom. Nem az olcsó helyekhez tartozik.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11.
Esküvőt tartottunk a vendéglőben! Maximálisan meg voltunk elégedve. Az kiszolgálástól kezdve a pincérek udvariassága,előzékenysége,a terem díszítése,az ételek különlegessége,íze és sorolhatnám,mert minden kiváló volt. Semmi negatívumot nem tudnék mondani! Bármi esemény lesz is a családunkban kitartunk az étterem mellett és soha többet nem megyünk máshova!
Válasz az értékelésre - 2015. október 21.
Kedves Értékelő!

Köszönjük kedves szavait, melyet öröm volt olvasni!
Nekünk volt megtiszteltetés Önöket vendégül látni!

Köszönjük szépen!
Thököly Vendéglő, üzletvezető

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zugloban talalhato,pompas elhelyezkedessel,kivulrol nem is ismernenk fel,hogy egy ettermet rejt a novenyzet altal benott kapu. Mikor belep az ember,a mosdokkal talalja szembe magat,de mar rogton segitsegere is sietnek a pincerek,akik miutan a holgy kabatjat segitenek levenni,keszsegesen kisernek egy asztalhoz,mely ugyancsak rengeteg virag kozott bujik meg,ezzel a hangulat frenetikussa valik,majd este erkezik a ciganyzenekar,ok szolgaltatjak a talp ala valot.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.04. - 2019.12.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval
2019.03.15. - 2019.09.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.10. - 2019.12.24.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.09.30.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 15.945 - 26.575,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2019.05.01. - 2019.07.25.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 9.664 - 25.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.213 - 15.450,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Vital Hotel Nautis Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tóparti wellness (min. 2 éj)

Thököly Vendéglő BudapestX