Thököly Vendéglő Budapest
1146 Budapest, Thököly út 80.

Thököly Vendéglő Budapest a térképen

Thököly Vendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Thököly Étterem

vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
Különterem II. - max. 20 fő
Visa, Amex, Diners Club
Heineken, Soproni

Thököly Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Thököly Vendéglő - Budapesten, a XIV. kerületi Thököly és Stefánia út sarkán - tágas belső termekkel és hangulatos kerthelyiséggel várja Kedves Vendégeit! Az étterem - 2013. májusa óta családi vállalkozás keretein belül - megújult formában, új külsővel, új étel- és itallappal gazdagodott.

A vendéglő négy teremmel rendelkezik, így kiváló helyszíne lehet különböző családi és céges rendezvényeknek. A termek összenyitva 120-130 fő befogadására alkalmasak. Termeink mindegyike légkondicionált.
Egyedülállóan nagy befogadóképességű fedett kerthelyiségünk a szabadban tartott rendezvények kedvelőinek tökéletes helyszíne!

Csütörtök, péntek és szombat esténkén játszik a közkedvelt Voyage zenkar, vasárnap ebéd időben Rigó Jancsi és cigányzenekara szórakoztatja a vendégeket.

Vállaljuk egyéb helyszínen megtartott rendezvények lebonyolítását is, az ételek kiszállításától a felszolgálásáig!

Kérje egyedi ajánlatunkat elérhetőségeink bármelyikén!

Thököly Vendéglő Budapest képei

Thököly Vendéglő Budapest vélemények

hazai tájak TOP szállásértékelő
2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Már többször jártunk itt családi találkozón,s mindig kellemes benyomással távoztunk. Könnyen megközelíthető helyen világos, tágas étterem, udvarias pincérek,finom ételek, elfogadható árak.Szívesen jövünk máskor is. A legutóbbi alkalommal az egyetlen kifogásom a saláta mennyiségével kapcsolatban volt: csipetnyi káposztasalátát kaptunk csak.

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Egy forró juliusi delután foglaltunk helyet az étterem teraszán. Egy késöi ebeédet/vagy korai vacsorát fogyasztottunk. A kiszolgálás kifogástalan volt, udvarias, gyors, körültekintö. Az ételek legtöbbnyire a magyar konyha, sok étel paprikával, panirozással. Az ételek minöségével elégedettek voltunk, de nem kiemelkedö szinvonaluak, inkább az átlagot ütik meg.
Szolnok
Budakeszi

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 30.
Bár az előző értékelés tavaly augusztusi, de szinte szóról szóra én is ugyanazokat a benyomásokat szereztem. Jó az elhelyezkedés, bár elég forgalmas, a Stefánia és a Thököly út sarkán. Régi épület, melyben 1923 óta működik vendéglő. Vasárnap délben élő cigányzene cimbalommal, hétvégén esténként táncos-élőzenés vacsoraestek.

Yossarian TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen lehetne jobb a hely, mivel a lehetőség megvan benne. Van egy hangulatos kerthelység az étteremhez, mi ide ültünk be egy nyári hétvégén. Sajnos a kiszolgálás nagyon unott volt, nem túl udvarias. Nagyon sokat kellett várni az ételre. Néhány fogást nagyon jól készítenek (például a Jókai bableves nagyszerű), viszont van amivel melléfognak.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Legutóbb múlthéten a torkos csütörtök alkalmával jártunk az étteremben. Már az asztalfoglalásnál is nagyon kedvesek voltak. A hely nagyon hangulatos, a régi időket idézi, de igényes kivitelben. Nekünk nagyon tetszett a hangulatos élőzene. A pincér nagyon kedves és figyelmes volt. Az ételek egytől egyig finomak voltak. Az édességnek rendelt sült fagylalt különösen finom volt.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Az étterem könnyen megközelithető 7-es busszal az étterem tiszta hangulatos külön tetszett benne az élőzene az ételek minősége is kifogástalán a kiszolgálás jó volt az ár átlagos volt összeségében kellemes hely csak ajánlani tudom. Nem az olcsó helyekhez tartozik.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11.
Esküvőt tartottunk a vendéglőben! Maximálisan meg voltunk elégedve. Az kiszolgálástól kezdve a pincérek udvariassága,előzékenysége,a terem díszítése,az ételek különlegessége,íze és sorolhatnám,mert minden kiváló volt. Semmi negatívumot nem tudnék mondani! Bármi esemény lesz is a családunkban kitartunk az étterem mellett és soha többet nem megyünk máshova!
Válasz az értékelésre - 2015. október 21.
Kedves Értékelő!

Köszönjük kedves szavait, melyet öröm volt olvasni!
Nekünk volt megtiszteltetés Önöket vendégül látni!

Köszönjük szépen!
Thököly Vendéglő, üzletvezető

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zugloban talalhato,pompas elhelyezkedessel,kivulrol nem is ismernenk fel,hogy egy ettermet rejt a novenyzet altal benott kapu. Mikor belep az ember,a mosdokkal talalja szembe magat,de mar rogton segitsegere is sietnek a pincerek,akik miutan a holgy kabatjat segitenek levenni,keszsegesen kisernek egy asztalhoz,mely ugyancsak rengeteg virag kozott bujik meg,ezzel a hangulat frenetikussa valik,majd este erkezik a ciganyzenekar,ok szolgaltatjak a talp ala valot.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával és műsorral, a vacsorához korlátlan italfogyasztással, újévi büfével, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.12.29. - 2019.01.02.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
2018.12.08. - 2019.12.09.
Caminó Panzió
Dunaharaszti
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.22. - 2019.12.09.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
2018.12.14. - 2018.12.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkatúrával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2 nap/1 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.12.09.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Portobello Wellness & Yacht Hotel Budapest
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

Thököly Vendéglő BudapestX