Thököly Vendéglő Budapest
1146 Budapest, Thököly út 80.

Thököly Vendéglő Budapest a térképen

Thököly Vendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Thököly Étterem

vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
Különterem II. - max. 20 fő
Visa, Amex, Diners Club
Heineken, Soproni

Thököly Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Thököly Vendéglő - Budapesten, a XIV. kerületi Thököly és Stefánia út sarkán - tágas belső termekkel és hangulatos kerthelyiséggel várja Kedves Vendégeit! Az étterem - 2013. májusa óta családi vállalkozás keretein belül - megújult formában, új külsővel, új étel- és itallappal gazdagodott.

A vendéglő négy teremmel rendelkezik, így kiváló helyszíne lehet különböző családi és céges rendezvényeknek. A termek összenyitva 120-130 fő befogadására alkalmasak. Termeink mindegyike légkondicionált.
Egyedülállóan nagy befogadóképességű fedett kerthelyiségünk a szabadban tartott rendezvények kedvelőinek tökéletes helyszíne!

Csütörtök, péntek és szombat esténkén játszik a közkedvelt Voyage zenkar, vasárnap ebéd időben Rigó Jancsi és cigányzenekara szórakoztatja a vendégeket.

Vállaljuk egyéb helyszínen megtartott rendezvények lebonyolítását is, az ételek kiszállításától a felszolgálásáig!

Kérje egyedi ajánlatunkat elérhetőségeink bármelyikén!

Thököly Vendéglő Budapest képei

Thököly Vendéglő Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Nem volt rossz a kaja, foglalkoztak is velünk, az orrpiercinges pincérfiú talán másokat nem zavar, nekem kicsit fura volt. Na de az ásványvíz! Kértünk két szénsavas vizet. Tudtommal bontott palackot kihozni nem rendes dolog. Nem tudom, van-e erre előírás, de szerintem kellene. A felbontva felszolgált Naturaqua feliratú palackból valami fertelmes izű folyadékot tudtunk a poharunkba tölteni.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Azzal kezdődött, hogy szinte még le sem ültem, máris ott termett egy nagyon kedves és csinos ifjú pincér-hölgy az asztalomnál. Abszolút jó kezdés, és hasonlóan jó folytatás. Ugyanis a napi menüben ez egyik lehetőség halászlé és puliszka volt. Mindkettő igen ízletes, zamatos volt. Sőt, a juhtúrós, baconos, sonkás, kolbászos puliszka szinte fejedelmi volt.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Rendszeresen járok az étterembe, egyedül vagy kollégákkal, általában napi menüt eszem/eszünk, amik nagyon ízletesek, finomak, jó áron vannak, a kiszolgálás pedig fergeteges, a pincérek végtelenül türelmesek és rugalmasak!!! :-) És mindemellett imádom a házi készítésű limonádéjukat.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Intelligens kedves fogadtatás. Többször is voltam már itt mindig finomat és bőséges adagot kaptunk. Kedves intelligens gyors a kiszolgálás. Jó az íz világa az enni valónak. Elfogadható áron. Nyáron a kert helység nagyon kellemes hűsölést biztosít a finom ebéd közben. Parkolás az étterem elött-mellett ingyenes. Jól megközelíthető.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Már többször jártunk itt családi találkozón,s mindig kellemes benyomással távoztunk. Könnyen megközelíthető helyen világos, tágas étterem, udvarias pincérek,finom ételek, elfogadható árak.Szívesen jövünk máskor is. A legutóbbi alkalommal az egyetlen kifogásom a saláta mennyiségével kapcsolatban volt: csipetnyi káposztasalátát kaptunk csak.

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Egy forró juliusi delután foglaltunk helyet az étterem teraszán. Egy késöi ebeédet/vagy korai vacsorát fogyasztottunk. A kiszolgálás kifogástalan volt, udvarias, gyors, körültekintö. Az ételek legtöbbnyire a magyar konyha, sok étel paprikával, panirozással. Az ételek minöségével elégedettek voltunk, de nem kiemelkedö szinvonaluak, inkább az átlagot ütik meg.
Cegléd
Gyöngyös

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 30.
Bár az előző értékelés tavaly augusztusi, de szinte szóról szóra én is ugyanazokat a benyomásokat szereztem. Jó az elhelyezkedés, bár elég forgalmas, a Stefánia és a Thököly út sarkán. Régi épület, melyben 1923 óta működik vendéglő. Vasárnap délben élő cigányzene cimbalommal, hétvégén esténként táncos-élőzenés vacsoraestek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen lehetne jobb a hely, mivel a lehetőség megvan benne. Van egy hangulatos kerthelység az étteremhez, mi ide ültünk be egy nyári hétvégén. Sajnos a kiszolgálás nagyon unott volt, nem túl udvarias. Nagyon sokat kellett várni az ételre. Néhány fogást nagyon jól készítenek (például a Jókai bableves nagyszerű), viszont van amivel melléfognak.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Legutóbb múlthéten a torkos csütörtök alkalmával jártunk az étteremben. Már az asztalfoglalásnál is nagyon kedvesek voltak. A hely nagyon hangulatos, a régi időket idézi, de igényes kivitelben. Nekünk nagyon tetszett a hangulatos élőzene. A pincér nagyon kedves és figyelmes volt. Az ételek egytől egyig finomak voltak. Az édességnek rendelt sült fagylalt különösen finom volt.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Az étterem könnyen megközelithető 7-es busszal az étterem tiszta hangulatos külön tetszett benne az élőzene az ételek minősége is kifogástalán a kiszolgálás jó volt az ár átlagos volt összeségében kellemes hely csak ajánlani tudom. Nem az olcsó helyekhez tartozik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 18.352 - 25.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 25.449,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.04. - 2021.04.08.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.08. - 2021.04.08.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.04.08. - 2020.09.02.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre