Fájdalmas grízsüti

Titiz Török Étterem - Etele Plaza BudapestTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest a térképen

Átlagos 2023. januárban járt ittÉrtékelt: 2023. január 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Titiz török étterem évek óta működik a Bajcsy-Zsilinszky úton, a Nyugati tér és az Arany János utcai metró között kb. félúton, a felüljáró lábánál. Már az évekkel ezelőtti nyitásuk idején jártam náluk, nem is volt rossz. Azóta mondjuk óriási választék nyílt a hasonféle török gyorséttermekből, nagy eltéréseket nem is látok közöttük, így leginkább, az "éppen útba esett", legközelebbi egységek szoktak nálam szóba jönni. Az Etele Pláza hatalmas street food szigetén a Titiz is helyet kapott egy kisebb egységgel.
Főételek terén a legnépszerűbb természetesen a döner kebab, melyek mellé zöldséges salátákat kínálnak, valamint saslikszerű húsokat lehet nyárson süttetni, amelyek nyers állapotban kelletik magukat a pultban. Mivel már levest és főételt ettem másik egységnél, itt leginkább a desszertekre akartam rámozdulni. Baklava, sült tejberizs, gyümölcsrizs mellett volt Künefe is, ami szerintem a legfinomabb arab sütemény, feltéve, hogy jól van elkészítve. Én kb. gríztortának mondanám. Sajnos itt nem készítették jól, és nem is volt már friss. A szélét megégették, a tésztája pedig szárazkás, morzsalákos volt, nem ilyennek kellene lennie. 850 Ft-ba került, mint a többi desszert is.
A kiszolgáló hölgy (magyar, idősebb) viszont kedves, lelkes volt.
A süti nem ér többet 2 pontnál, de összességében egy 3-asra jó szerintem a hely.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Titiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Egyéb

Titiz Török Étterem - Etele Plaza további értékelései

2022.02.04egyedül
Váratlanul kellemes meglepetés. Az Etele Pláza városfelöli végéből közelítettem, és a büféket magába foglaló szinten ez volt az első. Néhány helyet végiglátogattam már itt korábban, ez viszont itt új volt nekem. Lássuk a török kínálatot! Egy tojásdad képződmény iránt érdeklődtem, nem tudtam...
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással