Titiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest

3,4
gyorsétterem
Titiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest
Titiz Török Étterem - Etele Plaza BudapestTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Titiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest vélemények

Átlagos 2023. január 22. járt itt
A Titiz török étterem évek óta működik a Bajcsy-Zsilinszky úton, a Nyugati tér és az Arany János utcai metró között kb. félúton, a felüljáró lábánál. Már az évekkel ezelőtti nyitásuk idején jártam náluk, nem is volt rossz.
Titiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - EgyébTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Egyéb
2082
2022. február 4.egyedül járt itt
Váratlanul kellemes meglepetés. Az Etele Pláza városfelöli végéből közelítettem, és a büféket magába foglaló szinten ez volt az első. Néhány helyet végiglátogattam már itt korábban, ez viszont itt új volt nekem. Lássuk a török kínálatot!
Titiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Külső képTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Étel/italTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - BelsőTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Étel/italTitiz Török Étterem - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallap