Tökmag Vegan Street Food Budapest
1136 Budapest, Hollán Ernő u. 5.

Tökmag Vegan Street Food Budapest a térképen

Pomáz
Battonya
Létavértes

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Meglehetős csodálkozással olvastam az előttem járó, sokat tapasztalt Zigzag kollegina lesújtó kritikáját. Ritka, hogy kettőnk értékesében két pont különbség legyen. Jómagam kifejezetten kellemes élményként rögzítettem a Tökmagot, mi több, az igencsak kényes ízlésű partnerem, aki talán a legszigorúbb azok között, akikkel gasztroturnézni járok, szintén pozitívan nyilatkozott.

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Ismét Budapestre készülve néztem ki magamnak a Tökmag-ot. Nagy várakozással közelítettem meg a helyet, aztán kicsit meglepődtem, hogy milyen kevés szék van. Nekem szerencsém volt, le, vagy inkább fel tudtam ülni. Aztán a táblán feltüntetett allergének is megleptek, mert bizony nem számítottam szójára a cékla és tökburgerben.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedves kiülős Holláner söröző-kávézó bezárását sokan sajnáltuk a környékbeliek közül, megszokott színfoltja volt a Hollán Ernő utca megújult sétálós részének, a Jászai Mari térnél. A bezárást követően néhány hónappal itt nyitott meg a Tökmag névre hallgató, mindenmentes vegán kisbüfé. Modern, letisztult, skandináv berendezés (fenyőbútor, zöld fűszernövények cserépben).

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, belépőkkel a Medveparkba, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Tökmag Vegan Street Food BudapestX