Ezt is láttuk...

Tölcsibe BudapestTölcsibe Budapest a térképen

Átlagos 2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 16.
Egy viszonylag új street food hely és új "találmány" a Wesselényi utcában. Valamelyik gasztro-oldalon olvastam már róluk, illetve láttam én is a kuponos akciót, de az előző értékelő véleményével egyetértve, a kupont én sem vettem meg, szerintem sem éri meg.
A koncepció lényege, hogy egy fagylalttölcsérnél nagyobb, házilag készített sós tölcsérbe töltenek bele finomságokat, a fő alkotóelem a speciális "titkos" fűszerezésű és bundájú csirkefalatok, és ehhez lehet különböző koncepcióban összeállított mártásokat, zöldségeket kérni. Én a sörös-mustáros-mézes tölcsért választottam (1190 Ft), jégsaláta, póréhagyma volt még benne. Megmondom őszintén, ezek közül nekem a mustár volt túlhangsúlyos, a sört és a mézet nem éreztem ki. A husi bundája kellemes, egyedi, ropogós. A tölcsér nincs jól kitalálva, nem ropogós, hanem bepuhul, kissé papírízű, jellegtelen. Igazából legjobb lett volna kikanalazni a tölcsér tartalmát, és magát a tölcsért otthagyni, meg sem enni. Ez a normál 20 cm-es tölcsér volt, de van ennél nagyobb, amely monster névre hallgat. Lehetnének izgalmasabb szószok, töltelék-kombinációk is véleményem szerint.
A 2 fiatalember a pultban kedves volt.
A hely fiatalos, laza, a magyar mellett minden ki van írva angolul is.
Enni szerintem nem praktikus, nincs tányér, csak tálca, sok szalvétával be kell készülni, mert folyik a mártás, a cucc kifele, nincs rendes evőeszköz, csak műanyag kis villa.
Nyáron van egy kis kiülős teraszuk 2 asztallal.
Tartanak pár féle üveges kézműves sört.
Nincs WC, csak egy kézmosó.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Tölcsibe Budapest - Külső képTölcsibe Budapest - Étlap/itallapTölcsibe Budapest - Étel/italTölcsibe Budapest - Étel/italTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - Étel/ital

Tölcsibe további értékelései

2018.10.02a párjával
Jó játék a szójáték, azt is szeretem, meg az újdonságokat is. Bár néha befürdök a kipróbálásukkal, kalandvágyó kedvem nem hagy el. Most egy remek újdonságba botlottam: a Tölcsibe – a hely és az étel neve is ez – igazi telitalálat. Fűszeres íróban (más források szerint kefirben)...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz