Tölcsibe Budapest

05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Tölcsibe Budapest vélemények

Átlagos 2019. január 16.egyedül járt itt
Egy viszonylag új street food hely és új "találmány" a Wesselényi utcában. Valamelyik gasztro-oldalon olvastam már róluk, illetve láttam én is a kuponos akciót, de az előző értékelő véleményével egyetértve, a kupont én sem vettem meg, szerintem sem éri meg.
Tölcsibe Budapest - Külső képTölcsibe Budapest - Étlap/itallapTölcsibe Budapest - Étel/italTölcsibe Budapest - Étel/italTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - Étel/ital
2018. október 2.a párjával járt itt
Jó játék a szójáték, azt is szeretem, meg az újdonságokat is. Bár néha befürdök a kipróbálásukkal, kalandvágyó kedvem nem hagy el. Most egy remek újdonságba botlottam: a Tölcsibe – a hely és az étel neve is ez – igazi telitalálat.
Tölcsibe Budapest - Külső képTölcsibe Budapest - Külső képTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - BelsőTölcsibe Budapest - Étlap/itallapTölcsibe Budapest - Étel/ital