Tom George Italiano Étterem Budapest

Így is ismerheted: TG Olasz Étterem
Ez a hely megszűnt!
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, söröző, vendéglő
Tom George Italiano Étterem Budapest
Tom George Italiano Étterem BudapestTom George Italiano Étterem Budapest
Tom George Italiano Étterem BudapestTom George Italiano Étterem Budapest

Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Tom George Italiano Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2015. május 24.a párjával járt itt
Rettenetesen jó hangulata van étteremnek, az ember szinte egy másik világban érzi magát. Többször jártam már az étteremben és a kedvenc helyeim közé tartozik. Az ételek mindig nagyon jól el vannak készítve, bőségesek, a kiszolgálás udvarias, kedves és a hely forgalmához mérten gyors.
2015. április 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztem magam, a fiammal voltam vacsorázni. Remek volt a hangulat, finomak a kaják, jó volt a kiszolgálás. Egyszóval másnak is szívesen ajánlom. Minden korosztálynak, mindenféle eseményre kiválóan megfelel.
A pincérek nagyon udvariasak, mosolygósak volt. Az egész étterem hangulata és kisugárzása nagyon pozitív volt.
2014. augusztus 25., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti vacsorára foglaltattunk asztalt, szerencsénk volt, mert aznap lett lefoglalva és pont volt még asztal a teraszon szép kilátással a Bazilikára.
Az ételek finomak és frissek voltak és a pincérek is rugalmasan álltak egyéb személyre szabott kívánságainkhoz.
Nem ez volt az első alkalom, hogy itt jártunk és nem is az utolsó :)
Ajánlani tudom csak mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2014. augusztus 16.barátokkal járt itt
Teraszon ültünk le a társasággal, foglalni kell helyet nagyon zsúfolt, felkapott hely. Magyar fehérbort rendeltünk de sajnos csak két üvegük volt, aztán váltani kellett egy másikra, amit az italos ajánlott. Eper pálinka volt az itallapon, de amikor rendeltük volna, sajnos már elfogyott. a sör felhozatal katasztrofális, csak Dreher csapolt sör volt, nagyon rossz.
Kiváló 2014. július 10., kollégákkal járt itt
Munkatársakkal jöttünk ide ebédelni hétköznap délben. Eddig elég jó véleményeket hallottam a helyről, még az olasz kollégák is dicsérték. Az Október 6. utcában lévő étterem nagy népszerűségnek örvend, a terasz szinte megtelt, szép az idő.
Tom George Italiano Étterem Budapest - Külső képTom George Italiano Étterem Budapest - Külső képTom George Italiano Étterem Budapest - Külső képTom George Italiano Étterem Budapest - Külső képTom George Italiano Étterem Budapest - Külső képTom George Italiano Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
A hely az egyik legfelkapottabb étterem Budapesten. Mindig telt ház van, sok turistával de ennek ellenére én szeretem a hely atmoszféráját,az egész úgy jó ahogy van. Főleg amióta felfedeztük, hogy a bárpultnál is kényelmesen tudunk enni :)
A személyzet nagyon udvarias, barátságosan viselkednek és felismerik a visszatérő arcokat.
2013. március 27.barátokkal járt itt
Kollégákkal jártam a helyen egy céges ebéden. Hangulatos, fűtött zárt teraszra ültünk 'ki' a Zrínyi utcában. A pizzát próbáltam ki, és nem csalódtam, a tészta kellően vékony és ropogós volt, a bresaola sonka is kifogástalan minőségű. Olasz éttermekben szinte mindig kipróbálom a Tiramisut. Sajnos ez a Tiramisu nagy csalódás volt.
Tom George Italiano Étterem Budapest a térképen
1054 BudapestOktóber 6. u. 8.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
nemzetközi, olasz