TOPRUM Budapest

TOPRUM BudapestTOPRUM Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

TOPRUM Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 20.barátokkal járt itt
A Toprum Sky Bar-ra a TOP100 DG kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként létezéséről sem tudtam, pedig az Egyetem tér környékén gyakran megfordulok. Hétköznap délben jártunk ott, így élhettünk a 7700 forintért 3 fogás ajánlattal. Ketten voltunk, mindketten állandó súlyproblémákkal küzdünk, így aztán úgy állapodtunk meg, hogy egy menüt eszünk ketten, s minden fogást kettéosztunk.
TOPRUM Budapest - Étlap/itallapTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - EgyébTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - Étlap/itallapTOPRUM Budapest - EgyébTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - EgyébTOPRUM Budapest - Belső
Kiváló 2019. augusztus 1.egyedül járt itt
Az Egyetem téren lévő Rum Hotel tetején kialakított különleges bisztró, amelyet nemcsak a szállóvendégek élvezhetnek. Először még csak ebéd- és vacsora lehetőséget kínáltak, de június óta reggelizni is be lehet ide térni. Az ebédnél válaszható az á la carte-on kívül variálható menü ún.
TOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Külső képTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - EgyébTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - MosdóTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Külső képTOPRUM Budapest - Külső képTOPRUM Budapest - Külső képTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étlap/itallapTOPRUM Budapest - Külső képTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - BelsőTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étel/italTOPRUM Budapest - Étlap/itallapTOPRUM Budapest - Étlap/itallapTOPRUM Budapest - Belső