Udvariatlan kiszolgálás

Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont BudapestTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest a térképen

Gyenge 2016. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. december 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A minap a Sugár áruházban reggeliztem, ahol nagyjából négy egység közül válogathattam a “Food Court” keretén belül. A Shanghaiból kértem egy kis adag rizstésztát és egy ásványvizet, két egységet mellőztem, bár egyikük, tán Continental a neve, kínált chilis babot, az is csábított, a Török basából pedig Cézár salátát vettem vegyesen joghurtos padlizsánnal.
Kérdeztem, hogy lehet-e négyfélét kérni, a kislány, aki egyébként sem volt cseppet sem kedves, e kérésnek nem volt hajlandó eleget tenni (másutt ez nem volt probléma) azt ajánlotta, hogy legyen kétféle. A muszakából meg nincs fél adag. A pita itt 100, másutt 50. Egyébként nem volt igazán jó sem szagra, sem ízre. A padlizsán korrekt átlagos volt, a salátát is lehetett élvezni, bár sok köze a Cézárhoz nem volt.
650 helyett megszavaztam a pultos lánynak (“pénztáros 8”) 700-at, annak dacára, hogy elég mogorva volt, rosszul tettem, a közel 10% borravaló nem ért meg neki egy köszönömöt. Holott az akkor is járna, ha az ember nem ad borravalót egyáltalán.
Ide többet nem jövök.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/ital

Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont további értékelései

2022.11.28
Az étel még elmegy a kiszolgálás kritikán aluli. Nem ajánlom senkinek..... Átvertek 3200 at fizettem 1 gyros tálért...........
2022.02.23a párjával
Hideg ,minimum 2 napos krumpli,szraz hs ,hideg pita! Bunkó alkalmazott! Röviden tömören :SZ..R!!!!Soha nem kommenteltem még ,de most muszj volt! Remélem sokan olvasstok és nem mentek oda!
2022.02.15egyedül
Másodszor is súlyos több napos hasmenéses betegséget kaptam el a hústól. A b.nkó kiszolgálás nem érdekel, csak ne legyen két havonta ételmérgezésem ettöl a büdöstől. Rendszeresen lakossági bejelentést fogok írni.
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel