Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest

2,4
gyorsétterem, ételbár
Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest
Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont BudapestTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest vélemények

Szörnyű 2022. november 28. járt itt
Az étel még elmegy a kiszolgálás kritikán aluli.
Nem ajánlom senkinek.....
Átvertek 3200 at fizettem 1 gyros tálért...........
Szörnyű 2022. február 23.a párjával járt itt
Hideg ,minimum 2 napos krumpli,szraz hs ,hideg pita! Bunkó alkalmazott! Röviden tömören :SZ..R!!!!Soha nem kommenteltem még ,de most muszj volt! Remélem sokan olvasstok és nem mentek oda!
Szörnyű 2022. február 15.egyedül járt itt
Másodszor is súlyos több napos hasmenéses betegséget kaptam el a hústól. A b.nkó kiszolgálás nem érdekel, csak ne legyen két havonta ételmérgezésem ettöl a büdöstől. Rendszeresen lakossági bejelentést fogok írni.
Kiváló 2022. január 21.a párjával járt itt
Szerintem finom volt a kaja nagy adag kedves kiszolgálás kellemes hej tiszta legközelebb is el megyek ide
Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2021. november 13.családjával járt itt
Udvariatlan, flegma módon készítette el a kért ételt, olyan módon, hogy az embernek szinte elmegy az étvágya, ahogy készül az ételnek nevezett valami. Éppenséggel az étel minősége is sok kivetni valót hagy maga után. Legszívesebben inkább nem kértük volna az ételt. De az éhség vagy úr!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2017. február 6.egyedül járt itt
A Sugár Üzletközpont emeleti részén lévő, nem túl izgalmas vendéglátó "sziget" török gyrosos egysége a kínai gyorsétterem mellett. Azt kapjuk itt, mint a többi átlagos, egyéni arculat nélküli török étkezdében. Önkiszolgáló rendszerben rendelés és fizetés a pultnál, az ételek nagy része előre lesütve, megfőzve, elkészítve várakozik a pultban, a nyárson pedig a gyroshús sül.
Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - BelsőTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - BelsőTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - BelsőTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/italTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Gyenge 2016. december 23.egyedül járt itt
A minap a Sugár áruházban reggeliztem, ahol nagyjából négy egység közül válogathattam a “Food Court” keretén belül. A Shanghaiból kértem egy kis adag rizstésztát és egy ásványvizet, két egységet mellőztem, bár egyikük, tán Continental a neve, kínált chilis babot, az is csábított, a Török basából pedig Cézár salátát vettem vegyesen joghurtos padlizsánnal.
Török Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Külső képTörök Basa Gyorsétterme - Sugár Üzletközpont Budapest - Étel/ital