Törpe Internet Kávézó Budapest

Kihagyhatatlan ajánlat
06.21-08.31.
Hotel Nostra Siófok

Törpe Internet Kávézó Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 15., kollégákkal járt itt
A Béke úton egy négyemeletes panelház aljában található a kávézó. Kívülről kicsinek, jellegtelennek gondoltam, belül azonban egy hangulatos sörözőt találtunk, mely 2 helyiségből áll. Az iszogatáson kívül sportközvetítéseket lehet nézni, illetve lottót, sportfogadást lehet feladni.
Törpe Internet Kávézó Budapest - Külső képTörpe Internet Kávézó Budapest - MosdóTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - EgyébTörpe Internet Kávézó Budapest - Mosdó
Gyenge 2017. április 30.egyedül járt itt
A Béke úti lakótelep négyemeletes házainak utcaszintjén működő kávézó és egyben TippMix fogadóiroda, a 14-es villamos megállójánál. Meglepően sok asztal, vendégek sehol szombat délutáni időpontban. Unott, szinte barátságtalan kiszolgálás. Az eszpresszót kevés tejjel tejeskávéként számlázták, szerintem nem ugyanaz.
Törpe Internet Kávézó Budapest - Külső képTörpe Internet Kávézó Budapest - Külső képTörpe Internet Kávézó Budapest - Étlap/itallapTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - Külső képTörpe Internet Kávézó Budapest - BelsőTörpe Internet Kávézó Budapest - Étlap/itallapTörpe Internet Kávézó Budapest - Étel/ital